Czym to przykleić ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dlugi_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2006 22:53
Lokalizacja: Cz - Dz

Czym to przykleić ??

Post autor: dlugi_ » czw wrz 13, 2007 18:15

Problem jest bardzo drażniacy. Ktoś przejechał sobie po prawych drzwiach w moim MKII, wycisłem to spowrotem ale żeby to uczynić musiałem zerwać folie która znajduje sie pod boczkiem drzwi. Folie włożylem spowrotem na silikonie ale chyba nie spełnia funkcji.
Po ostatnich ulewnych deszczach miałem za siedzenim pasażera mase wody (wycieraczka była pod woda), po wstepnych ogledzinach doszedłem do wniosku że cieknie właśnie z pod boczku w drzwiach. Powiedzcie mi panowie i panie czym przykleić ta folie tak aby nie pószczała mi wody do środka?? I wsumie jak można poprawić szczelność uszczelek w szybach?

Z góry dzieki



KONDZIO222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: pn gru 11, 2006 19:11
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: KONDZIO222 » czw wrz 13, 2007 18:17

Taśma dwustronna i heja. Powinna dać radę.


Było MK II GTI jest A6 quattro TDI

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw wrz 13, 2007 19:14

Może być taśma, a najłatwiej uzyć tzw klej kontaktowy w sprayu. Oczyścić trochę folię i blache, prysnąć i kleić. Jak się nie uda dobrze spasować to można odkleić i przykleić ponownie. W sklepach moto i z lakierami samochodowymi dostaniesz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Sly108
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt gru 20, 2005 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Sly108 » czw wrz 13, 2007 19:26

Można przykleić także na kleju butapren albo tak jak ja przykleiłem na taśmie dwustronnej i trzyma i nic nie przecieka.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości