problem z fotelem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mlodyuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr maja 16, 2007 18:13
Lokalizacja: bristol/wrocław

problem z fotelem

Post autor: mlodyuk » śr wrz 12, 2007 20:15

witam serdecznie od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem mk4 (3-drzwiowy 2002r). Od jakiegoś czasu mam problem z z fotelem pasażera. Z prawej strony jest raczka do regulacji góra dół, jak podniosę do góry to jak najadę na jakiś wybój to fotel opada na sam dół. Czy ktoś może miał taki problem i jak ewentualnie to zrobić bo nie mam zielonego pojęcia jak do tego się zabrać. Z góry dzięki za pomoc :pub:
Ostatnio zmieniony ndz paź 14, 2007 15:24 przez mlodyuk, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » czw wrz 13, 2007 11:29

zacznij od wymontowania fotela, potem obrócisz go do góry nogami i zobaczysz mechanizm



mlodyuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr maja 16, 2007 18:13
Lokalizacja: bristol/wrocław

wymontowanie fotela

Post autor: mlodyuk » ndz paź 14, 2007 14:52

a nie orientujesz sie jak jest z poduszkami, czy jak odlacze akumulator to bez obawy mogę zabrać sie za wymontowywanie fotela?? bez obawy ze wystrzela, wydaje sie oczywiste ale zawsze lepiej zapytać niż póżniej zrobić wielkie oczy jak poducha zrobi BUM BUM.
Ostatnio zmieniony ndz paź 14, 2007 15:23 przez mlodyuk, łącznie zmieniany 2 razy.



greg

Post autor: greg » ndz paź 14, 2007 15:31

mlodyuk pisze:czy jak odlacze akumulator to bez obawy mogę zabrać sie za wymontowywanie fotela?
tak i nie podłączasz aku do momentu ponownego podpięcia wtyczki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości