linka gazu??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DroopS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: śr sie 30, 2006 13:44
Lokalizacja: łódź

linka gazu??

Post autor: DroopS » ndz wrz 09, 2007 22:23

siemka:)
mam problem - na jałowym mam ok 1.500 obrotów jak podciagne pedał do góry stopa to spadaja do normy - czyli ok 1000...
czy to wina linku gazu? co mozan poradzic czy odrazu zakladac nowa?
dzieki :pub:


"...ludzie zapominają o czymś takim jak pasja to ona nie pozwala mi powiedziec basta..."

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 09, 2007 22:46

Możesz spróbować odczepić ją od silnika, podnieść do góry i wlać oleju. Nie pomoże to wymiana. Oblukaj jeszcze czy nie załamana


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
akkod
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: pt sie 03, 2007 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: akkod » ndz wrz 09, 2007 23:22

moim skromnym zdaniem problem tkwi w silniku stabilizacji wolnych obrotów najprawdopodobniej sie zacina, aczkolwiek nie wykluczam takze linki ,mozesz to sprawdzic w prosty sposób,

gdy zbijesz juz obroty do 1000 odlacz silnik stabilizacji na wlaczonym silniku (nic sie nie bój nic sie nie zepsuje) i przegazuj , jesli obroty zejda do 1000 to masz odpowiedz :)
silnik stabilizacji to ten taki "prostokątny" czarny element nad kolektorem ssacym


jesli bedzie to samo mozesz rowniez sprawdzic linke , wystarczy zdjąc linke z prowadnicy przy przepustnicy , zwiekszyc obroty ,puścic i sprawdzic

mozesz jeszcze poprosic kogos do pomocy zeby ci przegazował auto a ty w tym czasie obserwuj zachowanie sie przepustnicy (prowadnicy linki) pod kątem tego czy jak "pomocnik" pusci pedal gazu a nastepnie cofnie pedał to przepustica wykonuje jakis ruch pomiedzy puszczeniem pedalu a jego cofnięciem

aha nie napisales czy masz zalozony gaz , jesli tak to czy to samo sie dzieje zarówno na gazie i na bezynie ?
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2007 23:32 przez akkod, łącznie zmieniany 2 razy.


[b]SPRZEDAM [/b] części z golfa II WNĘTRZE
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2816410#2816410

części z golfa II mechanika karoseria
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2875961#2875961
{ patrz 1 post y}

[b] wysyłka wg cennika PP -11 zł do 1 kg [/b]

DroopS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: śr sie 30, 2006 13:44
Lokalizacja: łódź

Post autor: DroopS » czw wrz 13, 2007 22:29

mam beznyzke:) nie ma lpg... dobrze zobacze tak jak piszesz :) wielkie dzieki za porade:)


"...ludzie zapominają o czymś takim jak pasja to ona nie pozwala mi powiedziec basta..."

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 59 gości