problem ze swiatlami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maxiul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 09, 2007 19:40
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

problem ze swiatlami

Post autor: Maxiul » pt wrz 07, 2007 09:26

witam
szukam podpowiedzi bo mi sie pomysly skonczyly.....
po swapie silnika przestaly mi dzialac swiatla,na poczatku tylko mijania a potem dlugie tez wcielo,pozycje i oswietlenie wew dziala
generalnie samochodzik jest po przerobce instalacji z benz. na diesla,ale instalacja oswietleniowa z grubsza widac ze nie ruszana,napiecie dochodzi do przelacznika i na tym koniec,przelacznik rozebrany i sprawdzony,moze ktoryz z przekaznikow nawalil,jak wspomnialem instalacja jest z benzyniaka,ale generalnie nie mam pojecia co od czego jest,bylo pare zwarc kolo puszki z bezpiecznikami ale wszystkie usuniete sa:P
bezpieczniki tez cale,ehhh jak ktos by mial jakies sugestie to mile widziane,czy lepiej sobie darowac i kabelki od nowa ciagnac??
a moze ktos ma instalacje od 1,6d?? mysle ze to byloby najlepszym rozwiazaniem...

pozdrawiam

aktualizacja danych:
nawiew tez nie dziala,co do swiatel to chyba automat podlacze( zakupiony za 25 pln :P)
i z bani ale jak ktos ma jakies pomysly to...
ps. wie ktos czy w mk 1 swiatla sie zalacza przez przekaznik?? bo mam podejrzenia co do jednego :)
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2007 22:34 przez Maxiul, łącznie zmieniany 1 raz.


Stowarzyszenie Volkswagen Golf GTI
Klub Polska #868#

jarekwolijn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 04, 2007 01:29
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: jarekwolijn » pt wrz 07, 2007 22:58

Sprawdz te kostki co wchodza do puszki z bezpiecznikami u mnie byly posniedziale koncowki i tez swiatla raz byly raz nie bylo. A najlepiej posprawdzaj przejscia miedzy tymi kostkami a zarowkami i przelacznikem swiatel.



Awatar użytkownika
Maxiul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 09, 2007 19:40
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maxiul » czw wrz 27, 2007 09:52

skrzynka rozlozona przelutowana i zlozona,nie bylo latwo....
wszystko ruszylo poza swiatlami mijania i skonczylo sie na tym
ze zalozylem automat do swiatelek,podpiety pod kabelki i dziala jak zloto,
przy okazji ominalem problem ze skleroza z wlaczaniem swiatel :))
jak ktos potrzebuje to moge foto porade zrobic z rozkladania skrzyneczki,posiadam
fotki co i jak....
pozdrawiam i zamykamy temacik


Stowarzyszenie Volkswagen Golf GTI
Klub Polska #868#

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 256 gości