Twardość zawieszenia...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

diver666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sie 10, 2007 17:58

Twardość zawieszenia...

Post autor: diver666 » wt sie 28, 2007 09:40

Witam! Mam takie pytanko.. Czy we wszystkich golfach II jest tak twardo, że czuć każdą dziurę?? powiedziałbym że w moim nawet jedzie sie tak samo nie komfortowo jak w maluchu? Czy to jest problem ogółu czy może dlatego że mam wszystkie 4 amortyzatory sypnięte?? Do jakiego samochodu byscie porównali zawieszenie golfa II??
P.S: Te głupie pytanie są stad ze w zadnym innym golfie nie siedzialem tylko w swoim :)



strada
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr sie 22, 2007 23:36
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: strada » wt sie 28, 2007 09:44

VW ma fajne sprezyste zawieszonko, bardzo wygodne. Napewno cos nie jest tak jak mialo byc. Moze niekoniecznie masz sypniety zawias ( plywal bys autem ) lecz moze poprzedni wlasciciel cos podzialal z amorami aby bylo sztywniejsze i dlatego czujesz kazda nierownosc .


Piekny orginal '85 w wersji Strada polakierowany tornadorotem od 12 lat w mych rekach.

diver666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sie 10, 2007 17:58

Post autor: diver666 » wt sie 28, 2007 10:06

z tego co wiem na przeglądzie powiedzieli mi że mam amortyzatory do wymiany, sworzenie wachaczy(?tak to sie pisze?), drązki kierownicze. Po prostu totalnie zle sie jedzie po dziurach, kamieniach, itp.. a przy tym wszystko lata, deska rozdzielcza, i tylna półka. Wiec powiadasz ze cos jest nie tak tylko co?? Auto nie bylo chyba obnizane.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości