Jaka manetka z MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Fokus218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 16:26
Lokalizacja: Rybnik

Jaka manetka z MFA

Post autor: Fokus218 » wt sie 28, 2007 08:32

Witam wszystkich mam takie pytanko mianowicie biore się za wstawienie mfa do mojego mk3 mam juz prawie wszystkie częsci brakuje mi tylko manetki do sterowania mfa.
I mam problem bo są 2 rodzaje tych manetek jeden rodzaj to manetki zespolone czyli wycieraczki z migaczami razem połączone lub sama manetka wycieraczek +mfa i nie wiem którą kupić? czy te co są razem czy tylko tą jedną od wycieraczek?.

Dziękuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony wt sie 28, 2007 10:51 przez Fokus218, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Re: jaki przełącznik mfa do golfa III

Post autor: JayT » wt sie 28, 2007 09:17

Fokus218 pisze:I mam problem bo są 2 rodzaje tych manetek jeden rodzaj to manetki zespolone czyli wycieraczki z migaczami razem połączone lub sama manetka wycieraczek +mfa i nie wiem którą kupić? czy te co są razem czy tylko tą jedną od wycieraczek?.
Pierwszy raz słyszę, że są 2 rodzaje - na razie spotykałem się tylko z takimi, gdzie kierunki i wycieraczki można było rozdzielić. Ale być może jest tak, jak piszesz - i są 2 typy manetek, nazwijmy je: "jednolite" (czyli kierunki i wycieraczki połączone na stałe) i "dzielone" (manetka kierunkowskazów da się oddzielić od manetki wycieraczek). W takim razie musisz przed zakupem sprawdzić, który typ masz u siebie ("jednolity" czy "dzielony").
Jeśli chodzi o typ "dzielony" - miałem sytuację, gdzie padł mi przełącznik kierunkowskazów (posiadam MFA). Na szrocie pan nie chciał mi sprzedać samej manetki kierunków, więc zdesperowany kupiłem całość, ale bez MFA (bo dużo taniej) - i przełożyłem włącznik kierunków do siebie. Pasuje idealnie, wniosek: manetki "dzielone" z MFA i bez MFA są kompatybilne między sobą.


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

AFJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt mar 17, 2006 00:17
Lokalizacja: Oława/Strzałkowo

Post autor: AFJ » wt sie 28, 2007 13:39

Ja MAF mam w manetce wraz z wycieraczkami a kierunki sa na drugiej manetce ...



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt sie 28, 2007 13:45

AFJ pisze:Ja MAF mam w manetce wraz z wycieraczkami a kierunki sa na drugiej manetce ...
yyy no i co w tym dziwnego :?: przeczytaj dobrze wszystko :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości