Uszczelka przy klapie bagażnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt gru 05, 2006 00:06
Lokalizacja: zach.-pom.

Uszczelka przy klapie bagażnika

Post autor: Cris » czw sie 16, 2007 20:23

Hej. Mam problem z wodą w bagażniku. Cieknie mi z prawej strony, sprawdziłem że to nie przez lampę tylną. Na 99% jestem przekonany że przecieka jakoś przez uszczelkę od klapy bagażnika. Jest to taka duża uszczelka na wcisk. Nie wiem czy tą uszczelkę jakoś się klei, nie widać tam żadnego kleju więc chyba jest tylko na wcisk. Mimo to probowałem butaprenem kleić i dalej cieknie. Po ściągnięciu uszczelki jak lałem wodę powoli to nic nie ciekło, jak mocniej to woda przeskakuje przez ten rant na który nakłada się uszczelkę i raczej w innym miejscu nie leciało. Nie wiem czy przy założonej uszczelce też przeskakuje woda przez rant, trochę mi się to dziwne wydaje. Co z tym fantem zrobić, macie jakieś pomysły?



żaba 1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 09, 2007 18:06
Lokalizacja: W-wa

Post autor: żaba 1 » czw sie 16, 2007 22:24

załóż uszczelkę wejdź do bagażnika i poproś kogoś aby polewał auto wodą, naprawdę są zadziwiające miejsca którymi może przedostawać się woda. A potem silicon i do przodu. Powodzenia



Awatar użytkownika
Cris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt gru 05, 2006 00:06
Lokalizacja: zach.-pom.

Post autor: Cris » pt sie 17, 2007 16:03

Tez mi sie wydawalo takie proste, siedzialem w bagazniku 10 min i widze tylko ze leci nie z lampy a wyzej spod uszczelki. Przy wyciagnietej uszczelce nie cieknie dopoki nie leje tak mocno ze przelatuje przez rant. Tak wiec przy zalozonej najwidoczniej zbiera sie woda w srodku uszczelki i przelatuje przez rant. Tak czy inaczej nie wiem co z tym zrobic, drobna rzecz a denerwuje, warsztaty nie chca sie za to zabrac bo mowia ze sporo czasu zajmuje a do aso nie chce jechac bo wezma siano za nic. Nie za bardzo rozumiem jak to jest zrobione bo niby uszczelka nie jest klejona tylko nakladana wiec jakim cudem przecieka po jednej stronie a po drugiej jest ok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości