pytanie odnosnie baku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MaReDzO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 27, 2006 19:42
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

pytanie odnosnie baku

Post autor: MaReDzO » śr sie 15, 2007 10:39

witam, wiem ze wedlug katalogów golf 1.4 ma pojemnosc baku 55 litrow ( z rezerwa) ale czy kazdy??bo kurde wracam z CPN, mam wersje bez kontrolki rezerwy, wg mnie wskazowka wskazywala juz ostatnia kreske, ja tankuje pod korek i weszlo .... tylko niecale 41 litrow:/ a przysiaglbym ze jechalem na resztce paliwa:/ mozliwe ze mam mniejszy bak??? z gory dzieki:] pozdrawiam



Awatar użytkownika
jawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 484
Rejestracja: pt paź 27, 2006 14:54
Lokalizacja: WZU****

Post autor: jawel » śr sie 15, 2007 10:52

Z tego co wiem to wszystkie MK III mają zbiorniki 55l.
Wskazania wskaźnika traktuj nie do końca serio on wskazuje orientacyjny poziom paliwa.


one loVWe

Awatar użytkownika
golsam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 11:24
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Post autor: golsam » śr sie 15, 2007 12:42

Zbiornii nie są legalizowane i to co podaje producent może różnić się od rzeczywistości (nieraz może wejść nawet więcej niż podaje producent i wtedy wiadomo zaraz jest że stacja paliw oszukuje - ale dystrybutory są legalizowane wiec wydają właściwie)



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » śr sie 15, 2007 17:36

Wskazania poziomu paliwa nie sa dokładne i nie mozna sie tym sugerować. Przy tankowaniu ważne jest odpowietrzenie baku. Czasmi zatankujesz do pełna potrzesiesz troche autem i mozesz znowu wlac 2-3litry poniewaz ze zbiornika uszło powietrze.

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości