Jak zabrac sie za zdjęcie plastika z klapy tylniej i zderzka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marifex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Jak zabrac sie za zdjęcie plastika z klapy tylniej i zderzka

Post autor: Marifex » ndz sie 12, 2007 17:31

Jak w temacie

Gosc mi przysadzil w tył golfika Zatrzymałem sie na STOPIE i bum

Powiem sczerze ze Vectra B, belka cala wgnieciona, maske przestawilo, reflektor poszedł, zderzak tez oberwal; awiec ze 40 km/h mial nie bylo to pykniecie
U mnie wgniótł klape zderzak sie odksztalcil ale wrocil na swoje mijsce niestety jest troche "powichrowany" do tego mala dziurka sie zrobila Klapa wgnieciona i wybrzuszona w okolicy rejestracji, niby nic nie poszlo pod materiałem w okolicy zapasowki ale napewno belka pod zderzakiem zdrowo oberwala, klapa sie zamyka i otwiera bez klopotu ale czuc ze poszla do przodu kilka cm

Moje pytanie nie moge zdjasc plastika od klapy (widze 2 wkrety w okolicy raczek do zamykanie) i tyle, wykrece je i sie nic nie rusza, pewnie sa jakies kolki moze ktos juz to sciagal nie chce nic pourywac zeby mi potem nie trzeszczalo do tego chcialem zobaczyc czy jest dojscie do klepania
To samo ze zderzakiem jak sie go sciaga gdzie sa sruby i jak jest mocowany

Z góry dziekuje za pomoc

P.S moze ktos ma jakies dojscie do zderzka i klapy IV kombi w razie jakbym tego nie uratował jakie ceny Na allegro jest kilka klap ale stan takie jak moje to po co kupowac badziew POZDRO



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz sie 12, 2007 18:32

Plastikowa osłona mocno siedzi w zaczepach trzeba włożyć rękę do środka i wypychać Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Marifex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Marifex » ndz sie 12, 2007 20:16

Jesli chodzi o zderzak to mi to znacznie przyblizyles jak go zdjasc Z tego co rozumiem to wystrczy odkrecic sruby od nadkoli nr 3, z góry pod lampami i od dołu nr. 5 Nie ma konieczności sciagać liswy zderzakowej oznaczonej nr.6
Wysuwamy go i tyle Mam wtedy dostep do belki Nie wiem czy sie orientujesz czy tą czarna listwe od dołu zderzaka tez sie sciaga zeby dostac sie do srub nr.5

Mam jednak prosbe, czy mógłbys mi podeslac kilka stron mowiacych o zdejmowaniu obicja (zdjecie 6 pkt.2), (troche slabo jest to pokazane a nie chce uzywac az takiej sily miesni)
"wymontowanie i zamontowanie patrz instrukcja napraw Prace montazowe przy nadwoziu wewnatrz grupa napraw 70, wymontowanie i zamontowanie obicia tylnej pokrywy"
i podpunt nr 1 regulacja klapy wymiary szczelin, tył nadwozia; bede bardzo wdzieczny

POZDRAWIAM :pub:



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz sie 12, 2007 22:13

tu szczelinyObrazek Obrazek Obrazek Obrazek a jak brak mięśni to zapraszam
Ostatnio zmieniony ndz sie 12, 2007 22:30 przez pszczyna, łącznie zmieniany 4 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 355 gości