WENTYLATOR NA CHŁODNICY - JAK SPRAWDZIĆ CZY DZIAŁA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

WENTYLATOR NA CHŁODNICY - JAK SPRAWDZIĆ CZY DZIAŁA

Post autor: RALFI » pn kwie 11, 2005 15:22

WITAM KUPIŁEM SAMOCHODZIK PRZED ZIMĄ I NIE WIEM CZY WŁĄCZA SIE WENTYLATOR, JAK SPRAWDZIĆ CVZY DZIAŁA, BOJE SIE ŻE JADĄC W MIEŚCIE MOGE GO PRZEGRZAĆ (DODATKOWO MAM PROBLEM Z ZEGAREM TEMPERATURY KTÓRY MI POKAZUJE TYLKO 70 STOPNI ALE JEST TO WINA ZEGARA KTÓRY MUSZE WYMIENIĆ), POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pn kwie 11, 2005 15:27

Witam ze pokazuje ci 70stopni to moze byc tez wina czujnika temperatury...a wentylator mozesz sprawdzic na krótko podłaczajc jego styki od kostki do akumulotora kablem...pownienien krecic...ale ze ci sie nie włącza to nie musi byc koniecznie wina wentylattora...moze byc jakis czujnik walniety badz termostat...


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

TERMOSTAT OK

Post autor: RALFI » pn kwie 11, 2005 16:49

TERMOSTAT MAM NOWY, CZUJNIK TEMP. TEŻ CHYBA DOBRY ALE GRZEBAŁEM PRZY ZEGARZE BO NIC NIE WSKAZYWAŁ A TERAZ POKAZUJE MAX 70STOPNI WIEC CHYBA ZEGAR DO WYMIANY



fido

Post autor: fido » pn kwie 11, 2005 18:27

Zrób tak jak radził ćwikła podłącz na krótko do akuma jeśli wentylator jest sprawny to powinien zagadać.

powodzenia :pub: [/code]



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » pn kwie 11, 2005 18:33

w mkII przynajmniej czujnik jest wkrecony do chlodnicy poporostu odlacz wtyczke od czujnika i zmostkuj i wentylatorek powinien pracowac nawet bez zaplonu przekreconego :)



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » pn kwie 11, 2005 18:37

Jak juz sprawdzisz czy wentylator dziala, to sprawdz czy instalacja ktora masz zalacza wentylator. Przegazuj go troche az sie zalaczy wiatrak. Czynnosc powtorz 3 razy.


Pozdrawiam,
Piotrek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości