przerywa podawanie paliwa,pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

susel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 15:05
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

przerywa podawanie paliwa,pomocy

Post autor: susel » wt sie 07, 2007 19:31

witam.moj silnik 1,8rp 91rok,i mam z nim taki problem, z ktorym nie moge sobie poradzic,mianowicie strasznie nim szarpie i przerywa,czy cieply czy zimny,pogoda tez nie ma znaczenia,ale nie mam tego caly czas,czasami nawet 60km przejade i nic sie nie dzieje,a czasami to ruszyc z miejsca nie moge,zdjolem pokrywe wtrysku i zauwazylem ze trzymajac przepustnice otwarta w jednej pozycji powiedzmy 2000rpm,momentami paliwo przestaje"leciec"tak na 0,5 sek i znowu podaje a za chwile znowu przerywa,na innych obrotach to samo,dodam jeszce ze paliwo jest ladnie rozpylane.bylem w dwoch warsztatach i oni tez rozkladaja rece,na diagnostyce zadnych bledow nie wykazal,zaplon ustawiony,filtr paliwa nowy,pompy wymieniane w marcu na uzywki po regeneracji poza tym slysze jak dzialaja,zadne przewody paliwowe nie zagiete,wtyczki posprawdzalem czy nie zasniezale,juz nie mam pomyslu co to moze byc.prosze pomozcie albo poleccie jakis dobry warsztat co sie zna na golfach,w gdyni lub w rumi i okolicach.z gory wielkie dzieki.pozdr



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 07, 2007 21:45

ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz sprawdził pompy.... jakimś manometrem ..tzn jakie ciśnie paliwa masz...


Mój golf

Miłość ożyła....

susel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 15:05
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

Post autor: susel » wt sie 07, 2007 21:55

tirsone pisze:ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz sprawdził pompy.... jakimś manometrem ..tzn jakie ciśnie paliwa masz...
jutro pojade gdzies i sprawdze,ale wydaje mi sie ze cisnienie ok,ladnie rozpyla paliwo,chociaz moze i nie,juz brak mi sil doslownie.dzieki za odpowiedz.pozdrawiam



vincent86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn cze 25, 2007 02:44
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: vincent86 » pt sie 10, 2007 19:49

Witam! Mam ten sam silnik i nawet rocznik, dziś zauważyłem u siebie dokładnie to samo, tzn dopiero problem sie zaczyna, nic z tym jeszcze nie robiłem.

Ja jeżdżę na gazie i na gazie wszystko jest ok. Ale gdy jadę na benzynie (wczoraj skonczył mi się gaz i zrobiłem jakies 15km na benzynie i było spoko, dopiero dzisiaj kaszana), to momentami jakby odcinał dopływ paliwa (tak jak na odcięciu przy zbyt wysokich obrotach), wtedy zaczyna sie dławic i musze zejść z obrotów do tysiąca.

Dodam, że dwa dni temu dałem mu niezły wycisk na benzynie, bo przejechałem jakieś 50km (cała obwodnica trójmiasta) ze średnią predkoscia ok 150 km/h, moze to mieć jakiś wpływ?

Czy to pompa? Jak to sprawdzić?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości