Czemu mam duże ciśnienie w układzie chlodzenia?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartekpsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 29, 2007 20:28
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Czemu mam duże ciśnienie w układzie chlodzenia?

Post autor: bartekpsp » wt lip 31, 2007 07:19

Witam.Jak w temacie.Juz 2 razy mnie spotkala nieprzyjemna sytuacja kiedy moj golfik stracil caly plyn z ukladu chlodzenia:(.i to w ciagu 2 tygodni.Wywala jakas rurke tam za silnikiem:(.I mam ciagle twarde weze.Czy to moze byc wina korka tego od zbiorniczka?Bo ona ma podobno jakis samoodpowietrzac i nie wypuszcza cisnienia dlatego mi wywala plyn.
Termostat jest dobry.Wentylator wlacza sie przy 95,7 stopniach.Sprawdzalem wszystko na komputerku.Czy to wina tego korka ?:) czy cos jeszcze moze byc?
Pozdrawiam :bigok:



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt lip 31, 2007 08:19

Wymień korek bo to znikomy wydatek, jak n ic nie pomoże to........może być uszczelka pod głowicą :/


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Post autor: Steryd126 » wt lip 31, 2007 12:52

tez proponuje zacząć od korka, najtanszym kosztem spróbuj. jesli mówisz ze termostat jest ok :) no jezeli to nic nie pomoże to tak ajk kolega wyżej pisze ,może być uszczelka głowicy ale to powinno cały czas wywalać płyn . najlepiej odkrec zbiorniczek na zimnym silniku, odpal i dodwaja gazu i zobacz czy bąble powietrza przez zbiorniczek nie wylatują

[ Dodano: Wto Lip 31, 2007 12:56 ]
tak wogóle to mi też węże pęcZniały przez to że jezdziłem na PETRYGO, mój błąd wlałem kupa i miałem kłopot



Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Post autor: majekMK2 » wt lip 31, 2007 23:09

witam ja tez mialem twarde weze bo mechanik zauwarzyl i mialem uszczelke walnieta niestety to korek nie byl ale tak jak koledzy pisza sprawdz pierwsze korek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości