Elektryczny podnosnik do szyb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ŁukaszP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 16, 2007 22:45
Lokalizacja: Polkowice

Elektryczny podnosnik do szyb

Post autor: ŁukaszP » sob lip 14, 2007 19:20

Problem polega na tym ze podczas podnoszenia szyby strasznie zgrzyta w bebnie, moj wniosek taki ze linka musi trzec o linke i teraz pytanko mam takie czy da rade dojsc jakos do tego bebenka aby ulozyc poprawnie linki ???
Ostatnio zmieniony sob lip 14, 2007 19:55 przez ŁukaszP, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
korsarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt lis 25, 2005 22:02
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: korsarz » sob lip 14, 2007 23:05

niestety musisz robierac całą tapicerke drzwi, odkręcic prowadnice szyby, wyjąc wszystko i spróbuj tylko podsmarowac bo jak rozkręcisz to istnieje prawdopodobieństwo, ze linka nie bedzie chodziłą tak jak trzeba. Mi się ałkiem zerwała i musiałem kupic cała prowadnice bez silniczka koszt jkaies 120 pln. Zawsze moze to byc jakas inna przyczyna. Np. jak Ci linka się pogieła itp to istnieje równiez mozliwosc ze peknie a tego juz nie naprawi.



ŁukaszP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 16, 2007 22:45
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: ŁukaszP » sob lip 14, 2007 23:13

ano wybebeszyłem drzwi wyciagnalem wszystko tzreba odkrecic 5 tych wiekszych srobek i jest piekny dostep do bebenka linka zgiela mi sie naszczescie nie mocno dala sie dosc dobrze wyprostowac bebenek nie byl zjechany wiec ponakladalem wszystko ladnie naciagnalem zakrecilem i smiga poki co moze na jakis czas starczy :) pozdro i dzieki za podpowiedz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości