opony 195/45/14

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

opony 195/45/14

Post autor: Strefa » pn kwie 04, 2005 21:15

witam potrzebuje informacji na temat sklepu internetowego ktory bedzie w stanie sprowadzic mi opony Toyo proxes t1 r lub uniroyal rainsport1 w rozmiarze 195/45/14,sztuk 4, zalezy mi na pewnej i sprawdzonej informacji poniewaz pisalem do roznych sklepow i rozkladaja rece i mowia ze w tym sezonie tych opon niebedzie i ze producent na skladzie nieposiada co jest dla mnie dziwne bo niejest to az tak strasznie nietypowa opona.zalezy mi na tym bo jak wiadomo wiosna juz jest a ja niemam opon.sprawa moze wydawac sie smieszna bo niby czasy takie ze starczy kase miec to sie kupi a w tym przypadku jest spory problem ale osoby ktore szukaly takich opon napewno wiedza oso chodzi i ze nielatwo to zakupic.
ps1.interesuja mnie tylko opony w tym rozmiarze i tylko tych producentow(tylko te modele bo innych niema z tych firm)
ps.2 wiekszosc sklepow ma te opony w ofercie ale gdy dochodz co do czego to rozkladaja rece a ja trace tylko czas w oczekiwaniu na odpowiedz z ich strony
ps3zalezy mi na informacji sprawdzonej czyli od osob ktore przerabialy ten temat
ps4.dalem tutaj bo tu zaglada najwiecej osob a sprawa dla mnie jest bardzo pilna
pozdrawiam



Awatar użytkownika
MAREK 74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 990
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 21:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: MAREK 74 » pn kwie 04, 2005 23:57

a czemu się uparłes na takie małe kółka


MK1 1.8GTI MK2 GTI 16V + DIGI3.2 MK2 1.8GTI + DIGI 1.75 :)

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » wt kwie 05, 2005 08:10

fakt takie kolka sa male ale na wiekszych niemoge golfa opuscic na glebe tak jak chce



Awatar użytkownika
piosz7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw lut 24, 2005 10:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: piosz7 » wt kwie 05, 2005 09:58

Za to będziesz mieć większą przestrzeń między kołem a błotnikiem.



Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » wt kwie 05, 2005 10:18

przy glebie -100/-80??? niesadze aby moznabylo najmniejszy palec wlozyc miedzy nadkole a opone pozatym temat chyba jasno sformulowany-sprawdzony sklep w ktorym to kupie



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt kwie 05, 2005 10:58

wystarczy poszukać na www.opony.com

znalazłem twoje opony, poniżej link
pozdro i prosimy fotki po glebie:)

http://www.opony.com/producent1.asp?lin ... xes%20T1-R


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » wt kwie 05, 2005 12:50

dzienki igor tylko jest jedno ale a mianowicie fakt ze wiekszosc sklepow internetowych posiada te opony w ofercie mniej wiecej po jednakowych cenach ale gdy dochodzi do zamowienia to dostaje majla z tekstem ze opon niemaja i miec niebeda i w tym problem ze trace czas w oczekiwaniu na odpowiedz jak sie okazuje negatywna a opon jak niemialem tak niemam a czas mnie goni.podzwonilem troche po sklepach z oponami w mojej okolicy i tez lipa. Do opony.com pisalem/skladalem zamowienie na uniroyal-niebeda miec,napisalem o toyo tez niebeda miec ,tak dla pewnosci napisalem jeszcze o dunlopy sp sport 9000 zobaczymy moze...
czekam takze na odpowiedzi z innych sklepow narazie cisza... i dlatego zalezalo mi na informacji gdzie napewno takie cos bedzie



Awatar użytkownika
pietruch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw gru 30, 2004 11:08
Lokalizacja: dolny śląsk
Kontakt:

re

Post autor: pietruch » wt kwie 05, 2005 15:23

a może interesowałyby cię używki. W zeszłym tygodniu brat przyciągnął z zachodu ibizę na takich kółkach i glebie , w momencie gdy wjeżdżał do garażu to urwał zderzak i cholernie się :grrr: mówił coś o ich sprzedaniu także jak będziesz chętny to mogę się dowiedzieć konkretnie o firmę bo z tego co widziałem to gumki były zdrowe.



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt kwie 05, 2005 18:49

Mam takich opon 6 sztuk inadal dokupuje następne bo zakładam takie do golfa.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 520 gości