Problem z Licznikiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LEVI84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 15:13
Lokalizacja: PGO

Problem z Licznikiem

Post autor: LEVI84 » ndz lip 01, 2007 19:04

Witam.

Mam taki problem, że nie mogę usunąć komunikatu o serwisie na liczniku kilometrów. Nie chodz mi o kombinację do pokręteł bo to jest do poszukania na innym forum, ale u mnie coś chyba poszło w liczniku. Po prostu nie mogę ustawić nic z tym serwisem ( dusze, kręce, przytrzymuje i nic - jedyne co się dzieje to mi godzine zmienia). Żeby wyzerować licznik dzienny musiałem wyjąć bezpieczniki. W sumie to doszedłem do tego przez przypadek, bo myślałem, że jakiś bezpiecznik odpowiada za ten przycisk przy liczniku. W ASO powiedzieli, że coś jest walnięte w liczniku, ale że elektronik będzie w przyszłym tygodniu w piątek to narazie się za to nie zabrali. W skrzynce z bezpiecznikami zauważyłem że pod bezpiecznikiem od całego licznika jest wolne miejsce, ale wygląda to troche dziwnie bo są inne wolne miejsca, ale tam niema tych łapek do włożenia bezpiecznika (są po prostu puste) a tytaj wydaje się że są takowe ale tylko po jednej stronie. no chyba, że tak powinno być. Pytam o to bo troche mało prawdopodobne mi sie wydaje, żeby był walnięty licznik, skoro dobrze liczy kilometry zarówno dzienne jak i ogólne. Może ktoś miał taki problem??
Moje autko jest z 1999r. silniczek 1,4 - jeśli potrzebujecie więcej info... to napiszcie zaraz odpowiem bo chciałbym wiedzieć co jest z tym licznikiem.

Pozdrawiam :pub:

[ Dodano: 01 Lip 2007 19:17 ]
:bigok: Zapraszam do dyskusji :bigok:



manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » ndz lip 01, 2007 21:37

sprobuj skasowac serwis poprzez VAG-a



Awatar użytkownika
LEVI84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 15:13
Lokalizacja: PGO

Post autor: LEVI84 » pn lip 02, 2007 16:19

ok - bardzo fajnie ale ja mam to Autko od tygodnia i nie bardzo wiem co to jest. Kojaży mi się to z komputerem diagnostycznym (którego ja nie mam ;) ) a w serwisie mi tego nie zrobili, pewnie chcą jeszczze raz na mnie zarobić ;(



manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » pn lip 02, 2007 18:52

NO to poszukaj kogos z forum z twojego rejonu z VAG-iem. duzo osob to ma.

P.S mniej wiecej dobre skojarzenie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 432 gości