Czy da sie jakoś usztywnić radio....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Czy da sie jakoś usztywnić radio....

Post autor: ck » czw cze 28, 2007 01:44

...w kieszeni tak żeby nie drgało.Wkurza mnie to bo cały czas dochodzą z radia jakieś stuki.Jeżdżę Dieslem i za nic w świecie nie moge tego ustawić,zreszta widać jak lekko deska drga.Pare lat temu jak zakładałem radio to w desce(w środku)był taki jakiś ogranicznik plastikowy,wygladał jak słupek przez co radio nie wchodziło całe w kieszeń i jakas część wystawała.Nie wiedzałem co to jest i wyłamałem ten plastik.Nie wiem czy postąpiłem dobrze ale radio idealnie sie chowało,ale niestety z biegiem czasu zrobiły się luzy w półkieszeni i drga.Macie jakies może sugestie?Co zrobić aby ono sztywno siedziało?



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw cze 28, 2007 07:08

Ja to też wyłamałem,ale na tyle radia mam taki gumowy,regulowany odbojnik którym blokuje radio zeby nie latało..



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » czw cze 28, 2007 10:09

Z tył za kieszenią powinno być mocowanie w które wchodzi śruba z gumową nasadką (przykręcona do radia).
Ostatnio zmieniony czw cze 28, 2007 10:11 przez Gangst3R, łącznie zmieniany 1 raz.



pavwel1911
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 12, 2007 19:34
Lokalizacja: Kobyłka

Post autor: pavwel1911 » czw cze 28, 2007 10:36

U mnie ten ogranicznik nie pasował bo radio było za duże. Drgania i obsuwanie sie radia zredukowałem w sumie do minimum poprzez porozginanie tych blaszek. Jedne tak żeby kieszeń była maksymalnie sztywno a reszte tak żeby ściskały na maxa radio. Od tamtej pory radio sienie rusza i nie stuka nic. :grin:


Pavwel1911

michal0604
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 18:56
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: michal0604 » czw cze 28, 2007 10:54

Najprostrza metoda. Naklej na radio kilka pasków gąbki do uszczelniania okien, i wsuń w kieszeń. Poprawa 100%, chyba że coś drga wewnątrz radia. Powodzenia :bigok:


michal0604

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » czw cze 28, 2007 11:24

Witam
U mnie az ciezko radio wchodzilo i rtaczej mialem problem z tym zeby tylko weszło. Powodem była sterta kabli z tyłu radyjka. Hmmm a jak bys wział i upchnął mu cos z tyłu tak jak u mnie co by spełniało role moich milionów kabli ( :)) ) to moze by dało cos . Sprawdz metod mozna wymyslic bez liku. A jezlei nie sprawdzi sie ta metodsa wez tasme i kombinuj jak uszczelinic radiostacje. HEeh


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » pt cze 29, 2007 01:14

Myślałem juz żeby radio przenieść w miejsce popielniczki ale mam obawy co dotego żeby nie poniszczyć sobie konsoli wrazie jak coś nie wyjdzie.A druga sprawa to musiałbym coś w miejsce radia dać jakieś zegary może,ale nie chce sie pakować w koszta za bardzo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości