Jak wyregulować szyberdach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

qonrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 02, 2006 11:49
Lokalizacja: Lubań

Jak wyregulować szyberdach

Post autor: qonrad » pt cze 22, 2007 08:19

Witam.
Mam golfa 3, w ktorym jest zainstalowany elektryczny szyberdach. Nie dziala on poprawnie. Mianowicie podczas otwierania jeden z "cycków" prowadzących wchodzi do gniazda,drugi z nich natomiast jest jeszcze odsunięty od gniazda o jakiś centymetr. Druga sprawa, jak juz ten cofnięty "cycek" dojdzie do gniazda, musze go wcisnąć w dół aby wszedł w gniazdo. POMOZCIE-PODPOWIEDZCIE jak mogę wyregulować tę usterkę. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony pt cze 22, 2007 10:29 przez qonrad, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » pt cze 22, 2007 08:32

hehe, to ze nie rowno wchodza to mozesz ustawic w taki sposob ze odkrecasz silnik szyberdachu, bierzesz plaski srubokret i tego slimaka ktory porusza zle ustawioną prowadnica przesuwasz tak zeby zrownal sie z ta prawidlowa. Wkrecasz silnik i powinno smigac. A to ze nie lapie to nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba chodzi Ci o ten bajer co zaskakuje i ciagnie szybe pod dach. Jesli tak to musisz zamiast tego czarnego kuleczka wpasowac "narte" wycieta z plastiku. Rurki termokurczliwe sie scieraja po jakims czassie....


pozdrawiam
halik



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości