centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

żaba 1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 09, 2007 18:06
Lokalizacja: W-wa

centralny zamek

Post autor: żaba 1 » śr cze 20, 2007 10:37

Pomóżcie koledzy bo już mam dość mam golfika z 1998 roku 3D dokładałam sobie centralny zamek niefabryczny, na drzwi nie było problemu ale w tylnej klapie mechanik powiedział że sie nie da i stwierdził że muszę sobie dokupić zamek do wersji z centralnym zamkiem najlepiej ze szrotu. No więc dwa miechy szukam ale albo mają klapy bez centrala a jak już mają z centralnym to niechcą dekompletować. Pojechałam więc do serwisu VW i tam oszołom ślepił w ETKĘ i stwierdził że nie ma różnicy w zamku i dochodzi tylko siłownik i drążek siłownika. Wziełam więc ten drążek (na szczęście tylko 10 zł) i ZONK oczywiście nie ma do czego go podpiąć w zamku.

Może ktoś z was mógłby zerknąć w EtKĘ i podać mi nr części które mam kupić bo skończyły mi się pomysły. Nie jestem leworęczna mam pojęcie o mechanice faktycznie w zamku który jest w lkapie nie ma do czego podłączyć siłownika. Może na siłe by się coś wykombinowało ale to straszna rzeźba by była i obawiam się że po paru miesiącach skończyło by się rozbieraniem klapy i to zamkniętej.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » śr cze 20, 2007 10:42

Jest pewnie coś takiego jak w MK3 że przy zamku centalnym zamek tylnej klapy klapy ma dodatkową dźwigienkę pod centrala.

Niech gościu z ASO ruszy 4litery i sięgnie po przycisk klapy i Ci pokaże jak wygląda z centralem to sobie porównasz "organoleptycznie" ze swoim.


W MK3 jest lub nie taka dźwigienka (zaznaczyłem na czerwono). W MK4 jest to troszkę inaczej rozwiązane ale pewnie można odnaleźć pewną analogię. Obrazek
Ostatnio zmieniony śr cze 20, 2007 11:01 przez zodiak, łącznie zmieniany 2 razy.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
tmk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr lut 28, 2007 19:19
Lokalizacja: to wiesz?

Post autor: tmk » śr cze 20, 2007 11:12

107 827 297 FE "Bębenek bez klucza dla zamka centralnego". Jedyna rzecz która ma rozróżnienie na centralny/bez centr.

P.S. Jestem leworęczny



żaba 1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 09, 2007 18:06
Lokalizacja: W-wa

Post autor: żaba 1 » śr cze 20, 2007 12:31

tomekk 2304 , zodiak dziękuję wam bardzo tego mi było potrzeba punkciki przyznane
pzdr żaba

[ Dodano: 22 Cze 2007 15:23 ]
jakby ktoś miał ten sam problem serwis odradzam za sam bębenek krzyczą sobie 350 zł, kupiłam na alegro klamkę z bębenkiem i kompletnym mechanizmem za 100 zł



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 288 gości