Włącznik migaczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 26, 2007 22:45
Lokalizacja: Sochaczew

Włącznik migaczy

Post autor: Kamil » czw cze 14, 2007 14:46

mianowicie zwaliły mi sie migacze i musze wymienic włącznik awaryjnych bo to on odpowiada za prace migacze tylko jest jeden problem za cholere nie moge go wyjac moze ktoś juz to próbował i wie jak to zrobic zeby niczego nie urwac??



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » czw cze 14, 2007 15:00

On jest na wcisk. Najlepiej powyciągaj sąsiednie i będzie Ci łatwiej.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw cze 14, 2007 15:16

Wyjmnij wpierw boczme zaślepki potem od tylnej szyby i dojdziesz do własciwego z boku lekko krzywym śrubokretem wciśniesz języczki i do siebie :bigok:



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » czw cze 14, 2007 22:18

Jak wyżej ale u mnie np nie trzeba do tego śrubokrętów używać ja palcem normalnie wypchnąłem kiedyś ten włącznik


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » pt cze 15, 2007 07:06

pszczyna pisze:Wyjmnij wpierw boczme zaślepki potem od tylnej szyby i dojdziesz do własciwego z boku lekko krzywym śrubokretem wciśniesz języczki i do siebie :bigok:
Boczne zaślepki można wyjąć jeśli się ma okrojoną wersję golfika, ale jeżeli wszystkie są wykorzystane? :blush:


valerio

Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pt cze 15, 2007 10:27

valerio pisze:Boczne zaślepki można wyjąć jeśli się ma okrojoną wersję golfika, ale jeżeli wszystkie są wykorzystane? :blush:
No może ale rzadko się zdarza w golfie żeby były wszystkie zajęte jak ma ESP albo ASR to nie ma podgrzewanych foteli albo na odwrót, chyba że kolega ma wypasioną wersje GOFERKA:)
Ostatnio zmieniony pt cze 15, 2007 10:34 przez Maćko1979, łącznie zmieniany 1 raz.


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » pt cze 15, 2007 12:02

m_maryszczak pisze:
valerio pisze:Boczne zaślepki można wyjąć jeśli się ma okrojoną wersję golfika, ale jeżeli wszystkie są wykorzystane? :blush:
No może ale rzadko się zdarza w golfie żeby były wszystkie zajęte jak ma ESP albo ASR to nie ma podgrzewanych foteli albo na odwrót, chyba że kolega ma wypasioną wersje GOFERKA:)
Powiem Ci kolego inaczej, to kupując auto w salonie w PL mamy okrojone wersje, a wyposażenie które nam oferują za dopłatą jest w krajach UE standartem NIESTETY!

Co do ścisłości poruszanego tematu przez prowadzącego, to jeśli nie dasz rady wyjąć za pierwszym podejściem wyłącznika, może Ci się uda przez wyjęcie sąsiednich i przez otwory po wyjętych zaślepkach lub włącznikach uda Ci się wypchnąć palcem, wkrętakiem lub nawet patyczkiem takowy wyłącznik. Zyczę powodzenia, a jak się boisz że coś porysujesz wal do ASO, koszt wymiany to 30 zł.


valerio

Awatar użytkownika
scss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: wt cze 27, 2006 07:37
Lokalizacja: GWE
Auto: Bora Variant 1.6 AUS, Polo 6N2 1.4 AUD, Amarok 4Motion BiTDI 2.0

Post autor: scss » pt cze 15, 2007 12:46

Hej

Proponuje najpierw wyjąc kratki od nawiewu, one są na zatrzaski, delikatnie małym płaskim śrubokrętem bezproblemowo wyłażą. Jak wyjmiesz kratki, to od góry będziesz widział cały wyłącznik. Zwróć uwagę czy złącze dochodzące(kable) do tego wyłącznika nie spętało ci się gdzieś lub czy nie zaczepiło (ja tam miałem i gdybym nie wyjął kratek to bym, chyba połamał wszystko dookoła zanim wydobył głupi wyłącznik). A sam wyłącznik siedzi na wcisk(zatrzaski, ale od tyłu łatwo go wypchniesz).


Pozdrawiam Grzesiek.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości