Szyba sie nie opuszcza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Szyba sie nie opuszcza

Post autor: Wojtes3mkIII » ndz cze 10, 2007 16:54

Wczoraj chciałem otworzyc tylną prawą szybkę a tu lipa nie chce sie opuścic. Słuchac jakies tykanie w drzwiach ale nie chce działac ani z przycisku kierowcy ani w ów drzwiach. Szukałem na forum, ale nikt nie miał podobnego przypadku. Czy mógł paśc silnik ?



Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Post autor: Damian-jg » ndz cze 10, 2007 17:01

Rozbierz tapicerke. Zmierz napiecie jakie dochodzi do silniczka i rezystancje silniczka. Mozliwe ze po prostu kabel gdzies sie nadlamal i nie daje pelnego napiecia lub cos sie odkreciło. Ale zeby cokoleirk stwierdzic musisz sie do niego dostac



Awatar użytkownika
Corso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:18
Lokalizacja: Z nad morza

Post autor: Corso » ndz cze 10, 2007 17:30

Posprawdzaj także w tej konsoli kierowcy w drzwiach,miałem tak z tylną lewą,też było słychać tykanie



Awatar użytkownika
korsarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt lis 25, 2005 22:02
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: korsarz » pn cze 11, 2007 00:36

mi tez tykało tylko ze w mk3, opusciłem i staneło w miejscu, rozebrałem tapicerke i okazało sie ze linka urwana i wkręciło ja w silniczek i polamało tam w środku taki ślimaczek na który sie nawija linka. Bez rozebrania tego sie nie dowiesz nie wiem jak w golfach 4 jest tam rozwiązane czy linka czy co sinnego. J amusiałem kupic nowy zestaw do podnoszenia cos 120 pln kosztowało.



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » pn cze 11, 2007 06:37

ja bym rozebral tapicerke drzwi i zobaczyl, ewentualnie miernik w lapki i zobaczyc czy silnik dostaje napiecie


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości