problem z licznikiem...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zegnaLLo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 07, 2007 13:22
Lokalizacja: ŁDZ WDZW

problem z licznikiem...

Post autor: zegnaLLo » pt cze 08, 2007 10:34

mam taki problem ze nie kreci mi sie ilosc przejechanych kilometrow tych na gorze i dole... ale predkosciomierz dziala oraz wsio inne... jaka przyczyna czy poprostu rozkrecic bo moze cos blokowac...?? Obrazek



ps. moj golfik;]

[ Dodano: 08 Cze 2007 10:36 ]
a i jeszcze przy okazji jeden temat...mam klape na czysto jak widac no ale sie nie otwiera... tak koles mial jak go kupilem...co z tym zrobic...jak to rozwiazac...na pilota czy jakos inaczej...??


zegnaLLo

Awatar użytkownika
damian-ppp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 18:42
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post autor: damian-ppp » pt cze 08, 2007 10:48

Możliwe, że pękły Ci jakieś trybiki, które napędzają te liczniki... Spróbój to rozebrać to może coś zobaczysz... Tylko zapamiętuj co jak idzie, żebyś później problemów nie miał...



Awatar użytkownika
Buniek85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 617
Rejestracja: czw sty 19, 2006 17:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp / Vic - Hiszpania
Kontakt:

Post autor: Buniek85 » pt cze 08, 2007 12:57

zegnaLLo pisze:mam taki problem ze nie kreci mi sie ilosc przejechanych kilometrow tych na gorze i dole... ale predkosciomierz dziala oraz wsio inne... jaka przyczyna czy poprostu rozkrecic bo moze cos blokowac...?
mozliwe ze masz uszkodzone zebatki w liczniku

[ Dodano: Pią Cze 08, 2007 12:58 ]
zegnaLLo pisze:a i jeszcze przy okazji jeden temat...mam klape na czysto jak widac no ale sie nie otwiera... tak koles mial jak go kupilem...co z tym zrobic...jak to rozwiazac...na pilota czy jakos inaczej...??
polecam otwieranie na przycisk z kabiny. tu masz porade http://vw-scene.info/porada3.html



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości