Odpryski po kamykach pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

obywatel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: sob paź 21, 2006 08:33
Lokalizacja: internet

Odpryski po kamykach pomocy

Post autor: obywatel » pn cze 04, 2007 17:31

Witam
Mam problem z odpryskami po kamykach na lakierze, szczególnie na progach i z tylu na błotniku jest tego troszke są zatarte jakąś pastą polerska pod kolor lakieru (niebieski) zastanawiam się czy by tego nie zamalować delikatnie jakąś zaprawką lekko pedzelkiem żeby to nie chciało rdzewieć. Czy ktoś bawił się w coś takiego jak to najlepiej zrobić nie malująć oczywiscie calego elementu tym bardziej że mam trochę lakeiru bo został mi z zderzaka
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn cze 04, 2007 17:46

samym lakierem ??? owszem zamaskujesz ale nie będzie konserwacji ( podkładu )ale drobny odprysk bez wgniecenia mozna zaprawic



obywatel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: sob paź 21, 2006 08:33
Lokalizacja: internet

Post autor: obywatel » pn cze 04, 2007 17:53

dziejo pisze:samym lakierem ??? owszem zamaskujesz ale nie będzie konserwacji ( podkładu )ale drobny odprysk bez wgniecenia mozna zaprawic
Tzn podklad też mam :) zastanawiam się tylko czy to jest warte świeczki czy potrzeba to ruszać bo do blachy zdarty lakier nie jest?



Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » pn cze 04, 2007 17:58

na Twoim miejscu, jak są jakieś malutkie te odpryski, to mały pędzelek i spróbować to zamaskować, to jest takie pójście na łatwiznę, a jak chcesz mieć dobrze i profesjonalnie to musisz się znacznie bardziej wysilić, spytaj użytkownika o nicku : TAZ On się tym zajmuję i Ci na pewno fachowo doradzi co i jak :bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

obywatel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: sob paź 21, 2006 08:33
Lokalizacja: internet

Post autor: obywatel » pn cze 04, 2007 21:46

PGrzemek pisze:na Twoim miejscu, jak są jakieś malutkie te odpryski, to mały pędzelek i spróbować to zamaskować, to jest takie pójście na łatwiznę, a jak chcesz mieć dobrze i profesjonalnie to musisz się znacznie bardziej wysilić, spytaj użytkownika o nicku : TAZ On się tym zajmuję i Ci na pewno fachowo doradzi co i jak :bigok:
No ja profesjonalistą nie jestem są to dość małe ubytki i chilabym to zorbic samodzielnie bez korzystania z lakiernii.
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 544 gości