sprezyny -35!warto czy strata kasy?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VWRoman

sprezyny -35!warto czy strata kasy?

Post autor: VWRoman » wt mar 29, 2005 14:25

No wlasnie chce obnizyc golfa troszke ale nie wiem czy oplaca mi sie wrzucac sprezyny -35!!czy bedzie to obnizenie wogole widoczne??obecnie jezdze na felgach 14'!Jak myslicie??



Awatar użytkownika
max73
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob gru 25, 2004 23:23
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: max73 » wt mar 29, 2005 14:41

WITAM
MAM GOLFIKA MK II GT SPECIAL OBNIŻONEGO O 35mm ALE KOŁA MAM 15 CALI I BĘDĘ WKRÓCE GO PRZERABIAŁ NA STANDARD BO
MNIE WKURZA OMIJANIE KAŻDEJ DZIURY I CIĄGŁE UWAŻANIE NA KRAWĘZNIKI. ZALEŻY OD STYLU JAZDY I GDZIE JEZDZISZ . BO JA KRĘCĘ OK 3000 KM MIESIĘCZNIE PO CAŁYM ŚLĄSKU . NA AUTOSTRADZIE TO SUPER SPRAWA LUB NA KRĘTEJ RÓWNEJ DRODZE, NIESTETY W POLSCE NAJLEPIEJ JEŹDZI SIĘ HAMMEREM.
POZDRAWIAM
MAX



VWRoman

Post autor: VWRoman » wt mar 29, 2005 14:47

Aha, no ja jeszcze 3 miesiace bede jezdzil w polsce a potem na stale do wloch jade!!Wiec tam bede glownie jezdzil!!dzieki za opinie!!



Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » wt mar 29, 2005 14:52

ja planowalem passka sobie tez obnizyc ale chyba dam sobie spokoj.i tak jest juz sztywny.


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » wt mar 29, 2005 15:33

Witam.Ja również myślałem o obniżeniu auta.ale doszedłem do wniosku ze kosztem ładnego wyglądu ,strącę komfort a robię co jakiś czas duże odcinki,wiec bym w siedzenie nie zle dostał.no i szybciej zużywało by się zawieszenie wiec to i koszty.wiec zostaje przy wozie drabiniastym :helm:


Squad nocne mary :satan:

VWRoman

Post autor: VWRoman » wt mar 29, 2005 22:44

moze jeszcze jakies sugestie??



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » wt mar 29, 2005 22:58

no ja mysle ze będzie to widzoczne i to nawet sporo
ja bede swojego obnizał najpierw o -20 a pozniej jak mi sie spodoba to w granicach -40
a z komfortem to jak dlamnie to i tak nic nie ma wspólnego bo dziury wszystkie omijam na torach zwalniam, golfa szanuje wiec chyba tego za bardzo nie odczuje jak go nizej posadze. a zyskam to ze bedzie bardziej trzymał sie w zakrętach :hmm:



Awatar użytkownika
michas III
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 21:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michas III » wt mar 29, 2005 23:45

proste ze obnizaj -35 to jest akuracik taki troche kompromis bo juz -60 to trzeba byc "twardym" ja tez planuje obnizyc o okolo 35mm a wszytkie dziury i tak staram sie omijac a jak jest odcinek złej drogi to robie super slalom bo jak wpadne w dziure to takie k...y rzucam że sie sam czasami boje


koko dżambo i do przodu

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » śr mar 30, 2005 09:05

dla mnie -35 troche mija sie z celem z tego powodu ze jest to malo i prawie niezauwazalne , jesli zalozysz kita -35 to itak auto zrobi sie sporo twardsze a dalej bedzie stac wysoko no chyba ze chcesz same sprezynki ale to juz inna bajka.
napisze na wlasnym przykladzie ,tak wygladaly etapy zabawy z zawiasem u mnie
1.obnizenie -60/-40(jezdzilem tak 1rok ale gleba byla dla mnie za mala)
2.obnizenie -80/-60 (jezdzilem tak niecaly rok ale itak gleba byla dla mnie za mala)
3.teraz jest -100/-80 i jest fajnie :)



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr mar 30, 2005 09:09

Heh ja mam -60/40 jest nisko jak cholera..do garazu juz nie wiade bio sie zawieszam...ale autko zajeiscie trzyma sie drogi no i ten wyglad hehe:)


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » śr mar 30, 2005 09:54

To ja tez sie podlacze...
Mam do kupienia H&R -35mm..i bede je kupowal na 99% tylko nie moge rozszyfrowac co to za sprezyny..progresywne czy linearne?moze mi ktos pomoc?Oto napisy na nich:
Numery KBA-Nr 90123 i GOLF II 190221120 na przednich a na tylnych
koncowka 121
z gory thx
pozdrf


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

VWRoman

Post autor: VWRoman » śr mar 30, 2005 09:58

A wiec zdania podzielone,bardzo dobrze, to jeszcze sie wstrzymam z kupnem i poczekam na kolejne opinie!!
Ja w tej chwili na seryjnym zawiasie mam przedni hokej niecale 10cm od asfaltu!! I wlasnie pomyslalem ze jak wrzuce -60 to bede mial niecale 4cm i to juz moze byc nieciekawie!!A ile wy macie cm od ziemi przy obnizeniach???



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » śr mar 30, 2005 18:20

Witam.dziś zmieniłem kółka z oponami na letnie.mam nisko profilowe oponki,twarde.już jest duża różnica w komforcie ,każda dziura nierówność na kierownicy czuje a co dopiero jak by go utwardzić obniżając.jak dla mnie to obniżenie to miłe dla oka ale przyjemność żadna oczywiście na naszych drogach


Squad nocne mary :satan:

dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » śr mar 30, 2005 18:51

Zmieniaj najlepiej na początek na -40 i komforcik jescze bedzie a i wyglądzik też o wiele lepszy.
Kto nie spróbuje ten nie wie ja jak zakupiłem auto miałem kita weitec+koni gleba -60/-60 ale sprzedałem bo za twardo było i włozyłem standard teraz tego sobie przebaczyć nie moge ale cóż głupi byłem.
Teraz czekam na przesyłke ,zakupiłem springi -40--40 supersporta i zakładam do zwykłych amorków.(jak nie założe to sie nie przekonam)
na kita narazie sobie nie pozwole ze wzg.na drogi ale w niedalekiej przyszłosci napewno zmienie na wiekszą glebe.

Wiec moje zdanie zrób zakup springów wymień i zobaczysz że ci sie spodoba,ajak za pare tyg. wyjeźdżasz do włoch to ja juz bym sie wogóle nie zastanawiał.Jak ci sie nie spodobają opylisz je przed wyjazdem od reki,na to jest zapotrzebowanie. :grin:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości