Poradżcie mi w sprawie sprężyn i amortyzatorów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Poradżcie mi w sprawie sprężyn i amortyzatorów

Post autor: danynx » pt cze 01, 2007 08:30

Mam problem typy braku jakiegokolwiek komfortu ;) mojego auta. Samochód przybył z Francji. Jest mocno obniżony (mam szczęście do sportowych zawiezseń....4 moje auto w tym 3-cie ze sporową zawiechą). Jak wspomniałem jest mocno obniżony. Dla przykładu napiszę, że gdy siedzą 3 osoby dorosłe, zachacza spodem o "śpiących policjantów". Dodatkowo prawy przedni amortyzator skrzypi mi (ponoć jest wstawiony na sztukę, i sprężyna w gnieżdzie jest na tyle luźna że amor skrzypi przy chopkach. Tak więc amor do wymiany. Przy tej okazji myślałem wymienić....no właśnie co? Może na tył sprężyny same, na przód amory i sprężyny. Myślałem o używkach. Nie będę długo jeździł tym samochodem ale na tyle długo że nie zamierzam się wkur..... :) (tak do ko0ńca roku). pozdrawiam i lixczę na sugestie.

p.s. jakie oznaczenia (paski) mają standardowe sprężyny Golfa IV 1.9 SDI 99r. ?



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » pt cze 01, 2007 10:34

Na tył K+F nr. 950 678 jeżeli się upierasz na używki to własnie mam orginały 2paski srebne +2 paski źielone po wymianie jak co to na priwa



Awatar użytkownika
tumin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:50
Lokalizacja: Ruciane Nida

Post autor: tumin » pt cze 01, 2007 12:01

Sprężyny wystarczą, no i skoro jeden masz amorek walnięty to dwa na przód bo powinno się wymieniać parami


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=101735/][size=167][b]MÓJ mk4 CZARNUCH[/b][/size][/url]

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: danynx » pt cze 01, 2007 12:25

mam do kupienia zestaw ale nie wie klient w jakim modelu były zamontowane. Podaje tylko nr amorka 824902 Sasch oraz sprężyny oznaczone 3 kreskami siwymi i jednym pomarańczowym. Wie ktoś do jakiego modelu są one?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 201 gości