Obnizony przod buja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

alex77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 21, 2006 12:11
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Obnizony przod buja

Post autor: alex77 » czw maja 31, 2007 15:20

Witam mam problem z przednim zawieszeniem - chodzi o to ze myslalem ze sa amortyzatory do wymiany ale pojechalem wedlug wskazowek mechanika na stacje diagnostyczna i okazalo sie ze amorki maja ponad 70% prawie jak nowe, a samochadem buja tak jaby byly zurzyte dodam ze mam obnizone zawieszenie (takiego kupilem) sptkaliscie sie juz z takim przypadkiem ?? co mam dalej robic pomozcie bo juz nie wiem co robic - mechanik powiedzial zeby zmienic sprezyny na standardowe i powinno byc ok ale ja bym tego nie chial robic bo auto obnizone wyglada lepiej. Dzieki za pomoc z gory.
Ostatnio zmieniony czw maja 31, 2007 19:48 przez alex77, łącznie zmieniany 1 raz.



chudy26

Post autor: chudy26 » czw maja 31, 2007 15:38

Widocznie ktoś założył zwykłe amory do krutkich sprężyn-jedmo z drugim sie nie zgrywa więc albo standard sprężyny albo twardsze sportowe amory to moje zdanie.



sołtys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 12:51
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: sołtys » czw maja 31, 2007 15:39

Buja w czasie jazdy czy przy hamowaniu ??. Na stabilizatorze są poduszki ( tak się to chyba nazywa ) może to jest padnięte. Tym stacjom diagnostycznym to bym tak na 100% nie ufał. Sprężyny chyba nie są tak wyrobione.



Awatar użytkownika
pusty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 430
Rejestracja: pt sie 25, 2006 23:31
Lokalizacja: Kutno / Łódź i na odwrót
Kontakt:

Post autor: pusty » czw maja 31, 2007 16:04

sprawdż też koła, opony na wulkanizacji, może któraś dostała jakiegoś jaja albo zrobiłą się jajowata, jak to w moim przypadku było przy 80km/h i wzwyż trzęsło całym samochodem jakby się miałza chwile rozlecieć


4 x 4-- 4 FUN, 4 PROTECTION, 4 SWANK....

STR. 6->wykres, 10->fmic, 11->cięty zderzak, 13->nowe TURBO
a wszystko jest tutaj ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=226102

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości