Coś piszczy....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zimny_bastek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt cze 09, 2006 12:31
Lokalizacja: Polska (Chojnice)

Coś piszczy....

Post autor: zimny_bastek » wt maja 29, 2007 11:27

Witam...
Wymieniłem już wszystko w przednim zawieszeniu (tulejki wahacza, sworznie wahacza, końcówki drążków kierowniczych) ale niestety pozostał dziwny pisk a właściwie takie piszczenie-trzeszczenie...
Wczoraj zajrzałem pod maskę i odgłos te dobiegał od poduszki silnika tej przy kolumnie kierowniczej. Zastanawiałem się może ten odgłos pochodzi od kolumny ale najbardziej prawdopodobne, że od poduchy.
Piszczenie-trzeszczenie najbardziej słychać przy ruszaniu i hamowaniu, a także przy naciskaniu auta przód-prawy...
Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i podpowie jak sprawdzić poduchę a może jest ktoś pewny, że to właśnie ona...

Pozdrawiam...



Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » wt maja 29, 2007 14:30

jakby poduszka byla wybita to slyszal bys raczej stukanie a nie piszczenie.
pozdrawiam


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Pisior1987

Post autor: Pisior1987 » wt maja 29, 2007 14:34

Zobacz czy któraś półoś nie odziera o podwozie lub zawieszenie.To popularne w VW.Miałem niedawno taki przypadek jeszcze ze spręzyną poprostu brakowało jej kawałek albo z tłumikiem.... nagraj ten dzwięk to zobaczymy :jezor: (żartuje) pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości