Jak bedzie chodził bez srodkowego tłumika??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marhiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob lut 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Jasło

Jak bedzie chodził bez srodkowego tłumika??

Post autor: marhiw » pn maja 28, 2007 15:16

Witam
Musze wymienic srodkowy tłumik w moim golfie 1.8 cl i nie wiem czy kupic nowy tłumik czy całkiem go zlikwidowac i wstawic rure zamiast niego. Bedzie fajnie brzmiał wtedy? palił wiecej tez bedzie? prosze poradzic..???



Awatar użytkownika
spoon_r
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn maja 09, 2005 19:11
Lokalizacja: Zach-pom
Kontakt:

Post autor: spoon_r » pn maja 28, 2007 16:12

nie przejdzie ci analizy spalin na przegladzie, chodzil bedzie glosniej i nie wiem jak ma sie to teeraz do policji, jakis czas temu glosno bylo o tym ze dowody za halasowanie zabierali....


mobilni sprawdzam radyjko, gdzie mnie slychac? :D

Awatar użytkownika
Pawelekmisiu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pt cze 22, 2007 11:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Znacznie lepiej :)))

Post autor: Pawelekmisiu » pt cze 22, 2007 13:41

Sam mam wycięty środkowy tłumik i katalizator i w to miejsce wstawiona rura 2,5 calaz kwasówkii jest OK a nawet więcej :grin: . A co do badań to faktycznie może być problem, ale... coś za coś :chytry:. Pozdrawiam

Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » pt cze 22, 2007 15:55

Duzo glosniej nie bedzie chodzil bo za ryczenie glownie odpowiedzialny jest koncowy tlumik, pozatym ja jezdze swoim 1.8 abs tylko z okstanim tlumikiem przelotowym-reszta wycieta- i od pol roku palki sie nie czepiaja a smigam ciagle po centrum kraka


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Awatar użytkownika
LISPLUS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 15, 2007 00:09
Lokalizacja: Biskupiec / Olsztyn Przebieg: 199.000km
Kontakt:

Post autor: LISPLUS » pt cze 22, 2007 16:31

Podobno w golfach najbardziej wycisza własnie srodkowy tłumik. Jak sie zmieni sam końcowy to jeszcze nie jest tak źle ale jak wywalisz środkowy to na bank nie przejdzie przeglądu.

No chyba ze tak jak u nas w jednej stacji, ze jedzie sie z dokumentami tylko i podbijają za 150zł. Można nawet autobusem sobie śmignąć do nich :)


VW The Power of Dream :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości