Problem z alarmem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Problem z alarmem

Post autor: mmarek » ndz maja 27, 2007 19:24

albo mi sie wydaje albo ktoś wykasował mój temat i nawet nie wiem dlaczego :-k więc ponawiam pytanie: mam w mk3 chyba seryjny alarm (taki z diodą przy dzwiach kierowcy )
Do zamka przy dzwiach dostała się woda i zrobiło zwarcie że alarm cały czas sie załączał i nawet nie można było rozrusznikiem zakrecić bo odcinało zapłon. A pytanie brzmi czy da sie jakoś wyłączyć alarm bez wyciągania całej centralki ? Czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za to i jak by go wyjął może by coś to dało ?może jakiś inne rady żeby odpiąć na ten czas alarm ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 27, 2007 19:32

Jak wyjmiesz cały wtyk z drzwi to powinno pomóc (wężyk centrala zostaw). Będziesz musiał zamykać central z prawych drzwi. Tylko upewnij się że to nie włącznik krańcowy w słupku się zepsuł.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » ndz maja 27, 2007 19:45

Paweł Marek pisze:Jak wyjmiesz cały wtyk z drzwi to powinno pomóc (wężyk centrala zostaw). Będziesz musiał zamykać central z prawych drzwi. Tylko upewnij się że to nie włącznik krańcowy w słupku się zepsuł.
Chodzi Ci a tą gumową harmonijkę ? tak ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 27, 2007 19:47

mmarek pisze:Chodzi Ci a tą gumową harmonijkę ? tak ?
tak, pod nią jest wykręcana wtyczka


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » ndz maja 27, 2007 19:55

Paweł Marek pisze:
mmarek pisze:Chodzi Ci a tą gumową harmonijkę ? tak ?
tak, pod nią jest wykręcana wtyczka
Szkoda ze wczesniej na to nie wpadłem :bajer: mam nadzieje ze to by pomogło. Punkcik za pomysł



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości