sam juz nie wiem co moze być nie tak

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

sam juz nie wiem co moze być nie tak

Post autor: plur » czw mar 24, 2005 20:24

Zrobilem rozrząd ,zostalo wszystko ustawione, był pod komputer podpiety, śmigal jak szalony swoje 180. A teraz jest ok, nie ma żadnych objawow oprócz tego iż jedzie 140 km/h.
Auto jedzie normalnie, ŻADNYCH obajwów nie ma tylko dlaczego tylko 140 ???? :panna: mam już dosć :grrr:
Proszę o pomoc, co moze byc przyczyna??
Moze znacie kogoś wybitnego w dziedzinie golfów gdzieś na slaśku - żory, rybink , , katowice i okolice??


mietek

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » czw mar 24, 2005 20:33

Jak masz pewność, że przy rozrządzie było ok, i zapłon nie został przestawiony, to przyczyn może być sporo.
Looknij może:
- typowe: kable zapłonowe świece itp itd, filtr paliwa lub powietrza zababrany syfem, etcetera
- czy to aby nie paliwsko (mój passat śmigał jak trza, raz wlałem 42 l gówna, na którym 130-140 i full, dalej nie szło, wyjeździłem, wlałem dobre paliwo i znowu oki, jak poproszę, to 170 poleci z palcem w... tłumiku?)
- a wkręca się na obroty? U mnie kiedyś była za mało naciągnięta linka gazu, 3500 rpm góra. Poprawka i oki (zobacz, czy przy max depniętym pedale gazu otwiera przepustnicę na full).


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: plur » czw mar 24, 2005 20:37

filtry wymienione z 2 tyś temu, obroty?? na maxa. Może paliwo faktycznie jakieś lewe.
A co do swiec to jak mam poznać , że jest przepalona?? Pali normalnie. Zauważyłem ,ze ayto czasek kopie jak sie karoserii dotknie, może być jakieś przebicie?? Jak tak to gdzie??


mietek

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » czw mar 24, 2005 20:41

Kopanie z karoserii to jeszcze nie przebicia. Jak jeździłem w wełnianej kurtałce to strasznie sie elektryzowało wszystko od tpicerki i stzrelałem w auto aż miło (tzn. niemiło, ale bardzo).
Jak problemy zaczęły się po którymś tankowaniu, to prawdopodobnie paliwo. Trzeba je albo ściągnąć, albo wyjeździć.


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: plur » sob mar 26, 2005 19:21

Hej pomoże ktos??


mietek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości