świst w kabinie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

death23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 07:42
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

świst w kabinie

Post autor: death23 » ndz maja 13, 2007 07:57

witam wszystkich, mam problem z mk4 1,9 tdi, jestem posiadaczem od tygodnia takiego golfa, autko super, jedyne co mnie niepokoi i denerwuje to dochodzacy świst powietrza, przy około 120 km zaczyna byc słyszalny świst w kabinie tak jakby szyba była nie domknięta, sprawszałem i szyby ok, kolega mówił ze to może uszczelki nie trzymają dobrze i przy większej predkości powiertze sie wbija do auta, prosze o pomoc. pozdrawiam



Awatar użytkownika
BZYCZEK2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 10:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: BZYCZEK2 » ndz maja 13, 2007 08:40

death23, wiez mozeliwe ze auto mialo dzowna w ktores boczne dzwi i nie spasowauja sie tak jak trzeba...
zobacz tez czy wieeje Ci tylko wtedy czy jest silny wiatr czy wieje caly czas...
u mnie tez gwizdalo ale poprostu muzyczke sobie podglaszam i tyle :) pozdrowka



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » ndz maja 13, 2007 08:41

sprawdz czy drzwi ci nie opadły wystarvzy delikatny luz na zawiasie i już uczelka nie będzie dobrze dociskać druga sprawa uszcelk okna spróbuj ja docisnąć - a jak otworzysz okno podczas jazdy okno ci nie drga????



Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Thug77 » ndz maja 13, 2007 15:16

jeżeli masz założonego mul-t-locka to przed jazdą zatkaj dziurę zaslepką,albo poprostu podczas jazdy zatkaj dziurę ręką jak zacznie syczeć i zobaczysz czy to nie to, ja też miałem takie syczenie podczas jazdy i myślałem że to normalne w IV bo sprawdzałem wszystkie uszczelki plastiki i były OK,dopiero po zatkaniu dziury wszystko ustało(cały czas jezdzilem z otwartą zaślepką)teraz jest cichutko :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 356 gości