Problem z domykaniem szyberdachu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

masa_xl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 23:23
Lokalizacja: Starokrzepice
Kontakt:

Problem z domykaniem szyberdachu

Post autor: masa_xl » wt maja 08, 2007 12:38

Witam mam problem z szyberdachem tzn dawniej jak zamknalem dzwi i przytrzymalem przekrecony kluczyk domykalo mi szyberdach i szybki w dzwiach a teraz szyberdach nawet nie drgnie, od ktorej strony sie zabrac, czy cos przy zamku od drzwi sie rozlaczylo czy to bedzie wina szyberdachu i jak temu zaradzic?



Krzyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 02, 2004 18:56
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z domykaniem szyberdachu

Post autor: Krzyku » wt maja 08, 2007 13:55

Rozumiem, że "z przycisków" działa normalnie, otwiera się i zamyka do końca?
Miałem podobny problemik i do końca go nie rozwiązałem ale za każdym razem gdy się pojawiał, dobierałem się do centralnego w niszy na koło zapasowe. Wystarczyło poruszać, dopchnąć wiązkę przewodów. Raz pokusiłem się o rozebranie pompki od centralnego i przeglądnięcie elekroniki ale żadnych zimnych lutów nie dostrzegłem. Może u Ciebie też przyczyną jest brak styku, sprawdź.


Pozdrawiam
Krzyku

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » wt maja 08, 2007 15:02

Krzyku, pompka/centralka nie ma nic do domykania. Mozna odpiac od niej wiazke i domykanie nadal bedzie dzialac.


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt maja 08, 2007 16:57

zlokalizuj przy slniku dachu kabel czarno-zielony. Spreawdź miernikiem czy dostaje napięcie w momencie kiedy dach powinien (po domknięciu szyb) sie zamknąć. Potem poszuka sie dalej


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

masa_xl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 23:23
Lokalizacja: Starokrzepice
Kontakt:

Post autor: masa_xl » pt lip 13, 2007 18:15

Witam heh do tej pory nie udalo mi sie uporac z moim domykaniem szyberdachu, sprawdzilem i nie dostaje napiecia tym kabelkiem czaro zielonym rozkrecalem juz zamek i nie bardzo umiem sie polapac moze jakis problem ze zlaczka w drzwiach, jak najszybciej znalesc przerwe w tym obwodzie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości