Wycieraczki skacza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Wycieraczki skacza

Post autor: zajac » ndz maja 06, 2007 23:47

jak w temacie mam taka akcje ze wycieraczki zamiast sunac po szybie skacza po niej(tak jak czasem po suchej szybie)zbieraja ok tylko jest to strasznie denerwujace jak one tak dziwnie pracuja nie slychac zadnych niepokojacych dzwiekow

co moze byc przyczyna jak to rozwiazac



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pn maja 07, 2007 00:03

a kiedy ostatnio wymieniałes pióra wycieraczek? wiem ze po pewnym czasie twardieją i tak sie dzieje albo zobacz czy stoją pod kątem prostym do szyby



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn maja 07, 2007 00:08

zajac, masz poprostu stare pióra od wycieraczek !!! i dlatego skaćżą
Kup jakieś nowe !! DOBRE !! a nie byle jakie z TESCO czy coś takiego !!!
i od razu zobaczysz poprawe :D



Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » pn maja 07, 2007 00:14

ok sprawdze to ale jeszcze ze 2 tyg chodzily normalnie fakt ze dawno nie wymienialem



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn maja 07, 2007 00:30

zajac, u mnie 2 dni temu chodziły normalnie a dziś to tak skakały ze myślałem ze je wypier..... :) no stare juz są co tu wiele mówić :PP widać z resztą jak zbierają :PPP



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pn maja 07, 2007 00:34

Wymieniac wymieniac wymieniac ja bynajmiej zawsze tak robie i zawsze działa gdzieś czytałem ze powinno wie wymieniać przed zima i po zimie hehe



Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

Post autor: marcino » pn maja 07, 2007 00:38

Tylko kolego nie kupuj w molochu. Kup najlepiej Bocha. Ja kiedyś kupiłem w molochu i co podczas pierwszego deszczu na ulicy zmieniałem na stare i całe szczeście że miałem w bagażniku.teraz już niemam problemu a lepiej dołożyć pare groszy i byc pewnym.pozdro


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn maja 07, 2007 00:51

marcino.lublin pisze:ylko kolego nie kupuj w molochu
bo bedziesz mieć zonka !!!
lepiej dołożyć pare groszy i byc pewnym.
dokładnie !!! zainwestuj w coś lepszego !!!
Mój kolega do astry władował super wycieraczki z TESCO (chyba coś ponad 10 zapłacił)
Ale mu śmigają !! Jak jedziemy to tak jebie i wali to!!! po szybie ze mnie głowa po 5 km boli !! Jak ruszają to dup jak wracają to dup !! i jedzie to jest dup dup, dup dup, TOTALAN MASAKRA :PP
Cały ten machnizm ma tak poluzowany aaaaa i wycieraczki zamiast zbierać to rozmazują !! Az strach jechać bo momentami nic nie widać :P a ten jeszcze na płynie do spryskiwaczy oszczędza :P heh

Raz mu nawet zwróciłem uwage i pytam czy jeszcze nie wymienił tych wycieraczek bo jak mi by przyszło takim autem jechać w trase to bym ocipiał !!:PPPPP
Ale on jest inny jezdzi prawie cały czas na pełnym baku tą gównianą astrą a za 50 zł wycieraczek nie kupi !! Nie czaje takich ludzi !!



Awatar użytkownika
mg-maciek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: wt lis 15, 2005 08:21
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: mg-maciek » pn maja 07, 2007 08:35

nie zgodzę się co do tanich wycieraczek ponieważ mam całkiem miłe doświadczenia
otóż kupiłem wycieraczki typu silent czyli płaskie na allegro najtańsze jakie były i sprawują się rewelacyjnie - wystarzczy wpisać w wyszukaj "płaskie wycieraczki"
jest ich całe mnóstwo na rynku a co do bosha to jest to taka sama kupa jak wszystkie według mnie no chyba że jest spojlerek to jest trochę lepiej ale i tak "do pięt nie dorastają" tym płaskim no oczywiście wygląd jest kozacki
ja mam takie z przodu i z tyłu
a co najważniejsze przy większych prędkościach również nie skaczą po szybie ponieważ ich kształ powoduje że pęd powietrza dociska je na całej długośći
POLECAM NAPRAWDĘ WARTO !


Obrazek

Wykres delikatnego grzebnięcia softu

Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Post autor: yank » pn maja 07, 2007 11:06

ja kupiłem boscha.... i też mi skakały... poprostu felerne kupiłeś i już....tanie działają na początku bez zarzutu ale tylko na początku :bajer: kup droższe ....



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn maja 07, 2007 14:35

mg-maciek pisze:nie zgodzę się co do tanich wycieraczek
silenty nie nalezą do tanich :PP i zapłaciłeś za nie napewno ze 40 zł a nie 10 :PP
ogromna róznica:P
Pozatym silenty są troche inaczej zrobione !! dociskane są na całej długości równomiernie w miare jak sam zauwazyleś przez co są lepsze
Wiec nie porównuj takich wyrobów z wyrobami z hiperkarketu max tanimi jakie znalazłeś :P



Awatar użytkownika
mg-maciek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: wt lis 15, 2005 08:21
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: mg-maciek » pn maja 07, 2007 19:05

To_mas,
24 zety za sztukę
porównywać jest sens bo gościowi przeskakują a jedyne rozwiązanie to wycieraczki typu silent, nie silent valeo bo te rzeczywiście są drogie, poza tym wolę wydać 50 zetów na wycieraczki które pochodzą mi trochę niż 20 blach wyrzucić w błoto
co do ich trwałości to jakieś mity piszesz bo mam doświadczenie w tym temacie na własnym aucie i bez wymiany gum bez mazania pracują już rok a podobno gumy przynajmniej co roku powinno się wymieniać zwłaszcza po zimie
dodatkowo jeszcze podam przykład mojego teścia któremu mechanik nawciskał kitu i skasował 100 za wycieraczki które na allegro max chodzą po 60 zeta + przesyłka


Obrazek

Wykres delikatnego grzebnięcia softu

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » pn maja 07, 2007 21:01

widze ze ostra dyskusja sie wywiazala dzieki za zainteresowanie tematem i chyba sie skusze wlasnie na te plaskie bo kolega w valeo pracuje i mze jakas promocje zalatwi



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn maja 07, 2007 22:51

mg-maciek pisze:poza tym wolę wydać 50 zetów na wycieraczki które pochodzą mi trochę niż 20 blach wyrzucić w błoto
cały czas o tym pisze !!!!!!:PPP
mg-maciek, ja nic nie pisze o trwałości SILENTÓW !!!!!!!! tylko o trwałości tych za 10 zł :PPPP czytaj dokładnie :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości