pęknieta linka otwierania fotela kierowcy wersja 3 drzwiowa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

pęknieta linka otwierania fotela kierowcy wersja 3 drzwiowa

Post autor: HAWK » ndz maja 06, 2007 21:45

WITAM MAM PROBLEM JAK W TEMACIE NAPISAŁEM PEKŁA MI LINKA OTWIERANIA FOTELA KIEROWCY GDZIE TAKALINKE MOZNA KUPIC I JAK TO SIE ZMIENIA BO NIE MAM POJĘCIA A TRZEBA ZROBIC BO JAK WSZIDAC NA TYLNA KANAPE!! PROSZE O POMOC !!!!!!!! POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » ndz maja 06, 2007 23:19

Mi kiedyś strzeliła, nie mogłem kupić a spieszyło mi się to połączyłem zerwaną linkę "łącznikiem" z kostki elektrycznej (taka typowa ze śrubkami do podłaczenia np lampy na suficie w mieszkaniu). Minęło prawie 10 lat i nadal działa bez problemów.Chwila roboty, dłużej trwało dobranie się do linki niż jej łączenie.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

greg

Post autor: greg » ndz maja 06, 2007 23:27

HAWK, zanim naprawisz - chcąc otworzyć fotel - schylasz się i na załamaniu z tyłu fotela są 2 półksiężyce 0 odchylasz do góry - fotel sie składa - to n szybkiego. Jak juz znajsziesz czas to wyjmujesz fotel (bo naprawa w samochodzi eto nie naprawa) i odchylasz fotel metodą powyżej. Fotel po odchyleniu oparcie ma połączony materiał na 4 ostre ząbki, które lekko odegnij. Odpenikj materiał i lekko go podwiń - zobaczys zlinki. Dokupisz linkę w rowerowym i zamontuj



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Post autor: yank » pn maja 07, 2007 11:10

pracy przy tym na około 5-10 minut, tak jak koledzy radzą w rowerowym linke kup zrób na złączke jeśli kawałek zostało starej i bedzie działac....



HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: HAWK » pn maja 07, 2007 17:54

DZIEKI BARDZO ZA TE PODPOWIEDZ tylko linka pękła mi centralnie w miejscugdzie sie łonczy z bolcem co jest zamocowany w półksięzycu który podciaga!!!!! pomysł jeest i to b dobry więc pokombinuje cos jescze i co wyjdzie!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości