Jaki silnik podejdzie na wymiane

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maeko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 31, 2007 20:55
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Jaki silnik podejdzie na wymiane

Post autor: maeko » ndz maja 06, 2007 20:16

Witam. Mam golfa z 82 roku... Posiadam obecnie silnik 1.6PN zdaje sie... mam z nim problemy i dlatego zastanawiam sie jaki inny silnik by podszedł do osprzętu/skrzyni tak zeby było jak najmniej przerabiania. Chodzi mi o silniki o innje pojemności jak i o tej samej. Czekam na odpowiedź z góry dzięki.

I przy okazji napiszcie jak możecie który powinien być najmniej awaryjny



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Jaki silnik podejdzie na wymiane

Post autor: raf1al » ndz maja 06, 2007 20:50

maeko pisze:Witam. Mam golfa z 82 roku... Posiadam obecnie silnik 1.6PN zdaje sie... mam z nim problemy i dlatego zastanawiam sie jaki inny silnik by podszedł do osprzętu/skrzyni tak zeby było jak najmniej przerabiania. Chodzi mi o silniki o innje pojemności jak i o tej samej. Czekam na odpowiedź z góry dzięki.

I przy okazji napiszcie jak możecie który powinien być najmniej awaryjny
na pewno 1.8 na gaźniku lub na wtrysku pewnie trzeba by było sie elektryka pobawić! A najlepiej to szukaj PN wtedy na 100% wszystko będzie pasowało!



Awatar użytkownika
Wober
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: wt gru 26, 2006 19:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Wober » ndz maja 06, 2007 21:07

miałem ten silnik i zamieniłem na FR tj. 1,6 benzyna na gaźniku 2B5 - 85 KM - dostałem go z scirocco - bardzo fajna jednostka z bardzo przywoitymi osiągami.


Wober

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości