problem z obrotami i gaźnikiem webera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gespet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 10:04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

problem z obrotami i gaźnikiem webera

Post autor: gespet » pt maja 04, 2007 22:54

mam założonego webera do silnika PN w miejsce pierburga 2ee pierwsze starcie i zadziałał tylko podstawa nieszczelna bo troche gwizdał. zmieniłem podstawe na bakelit podkładka z tektury było lepiej tylko jakiś mały świst powietrza tak sie cieszyłem 1 dzień. Rano przejażdzka potem 2 godziny przerwy ponowne odpalenie i mała przegazówka na postoju do ok 4tys i jakieś wkur...... :grrr: :grrr: pierdzenie cos jakby nieszczelny wydech do tego problem z utrzymaniem obrotów świece dają iskre zmieniona kopułka i palec rozdzielacza kompresja podobno ujdzie po kolei na pierwszym i drugim i czwartym ok 9 na trzecim 7 nie ma pęcherzy w płynie chłodniczym

co jest grane :otepienie:
]

[ Dodano: 04 Maj 2007 22:58 ]
zmniejszyła sie skuteczność hamulców pewnie od nieszczelności w dolocie ale czy to az takie istotne do utrzymania jakiś tam wolnych obrotów



Awatar użytkownika
krzych8419
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 19:56
Lokalizacja: Z nad Lubszy
Kontakt:

Post autor: krzych8419 » sob maja 05, 2007 10:24

oczywiscie ze jest to istotne ,nawet do prawidłowej pracy silnika na kazdych innych obrotach.
Ja bym zaczął na twoim miejscu od zlikwidowania własnie tej usterki , i tak cie to czeka


G.Ł.O.Ś.N.Y

gespet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 10:04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: gespet » sob maja 05, 2007 14:26

krzych8419 pisze:oczywiscie ze jest to istotne ,nawet do prawidłowej pracy silnika na kazdych innych obrotach.
Ja bym zaczął na twoim miejscu od zlikwidowania własnie tej usterki , i tak cie to czeka
winny okazał sie dolot

prosze o zamknięcie tematu



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości