prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Waluś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 12:14
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

prosze o pomoc

Post autor: Waluś » pt maja 04, 2007 21:25

witam jestem tu nowy Mowia na mnie Waluś ostatnio stalem sie posiadaczem goferka z 94roku niby jest to wersja 1,9Tdi 90km gt specjal.Moj problem jest taki ze tluklo mi sie zawieszenie z przodu wiec wymienilem gumy wraz z lozyskami i przestalo przy tej wymianie okazalo sie ze mam obciete sprezyny sportowe amorki czerwone jakiej firmy niewiadomo:(wiec postanowilem ze kupie sprezynki ktore niebeda obciete i zakupilem springi fk -60 tyl -40 wszystko gra tylko jest problem w tym ze autem troche buja moze ja przewrazliwiony jestem cos dobija i co najwazniejsze gorna czesc sprezyny niechce wskoczyc na talerzyk tak chocby byl zaduzy prosze was o porade co mam robic by to sie nie tluklo i tak nie bujalo z gory wielkie dzieki na dniach wkleje fotki auta pozdro
Ostatnio zmieniony pt maja 04, 2007 23:04 przez Waluś, łącznie zmieniany 1 raz.



Gery34
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 21:50
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gery34 » pt maja 04, 2007 21:56

ciężko zrozumieć kolego to co napisałeś. Sprecyzuj po polsku


Gery

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt maja 04, 2007 22:04

Skoro sprężyna nie wchodzi to być może jest od nowego typu, a talerzyk od starego, albo na odwrót. Bujanie to znaczy słabe amorki ( zmieniłeś tylko spręzyny) ale z kolei nie wiadomo czy niema błędów z tymi talerzykami. Więc jak ci pomóc na odległość nie widząc tego.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Waluś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 12:14
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: Waluś » pt maja 04, 2007 23:01

dzieki juz wiem o co chodzi musze zastosowac mniejszy talerzyk,teraz mysle gdzie taki talerzyk idzie kupic a co do bujania to niewiem niby amorek ciezko wchodzil??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 386 gości