Popiskiwania w Golfie MK3. Co to może być?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

djmathew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:06
Lokalizacja: SIEDLCE
Kontakt:

Popiskiwania w Golfie MK3. Co to może być?

Post autor: djmathew » wt mar 22, 2005 08:17

Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem Golfa 3 1.4 93'. Podczas jazdy słyszę przerywanie szmery, piski gdzieś z prawej strony (tak jakby w schowku miałbym myszy:). Jak puszcze pedał gazu to nic nie slychac. Jak delikatnie wcisne to znow slychac. Co to moze byc?



obuch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 08:35
Lokalizacja: Warszawa

Mam chyba to samo

Post autor: obuch » pt kwie 01, 2005 10:00

Ale nie wiem co to?



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » pt kwie 01, 2005 12:44

Wydaje mi sie ze to jest normalne w golfach. Ogolnie golfy sa znane z tego ze sa glosne w srodku. Slychac wszystko z ulicy. No a te szmery to pewnie zawirowania powietrza, Ja mam tak samo. Moja zona bala sie na poczatku wieczorami jezdzic bo mowila ze w samochodzie dziecko placze.


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » pt kwie 01, 2005 15:31

U mnie to samo tylko ze na V biegu(jak tylko wlacze V to zaczyna sie to piszczenie, puszcze gaz nie ma piszczenia). Wydaje mi sie ze to moze byc zwiazane ze skrzynia biegow. Ale ja sobie z tym poradzilem puszczam glosniej radio :rotfl:


Golf III 1.6 ABU (LPG)

obuch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 08:35
Lokalizacja: Warszawa

popiskiwanie

Post autor: obuch » pn kwie 04, 2005 12:45

Kurcze nikt nie wie co to za cholerny świerszcz?



Sylvo23

piski/zgrzyty

Post autor: Sylvo23 » pn kwie 04, 2005 12:53

witam,skrzynia biegów ci sie konczy mam takiego samego golfa jak twój (silnik),i umnie tez tak robiło przez dwa tygodnie,az wczoraj ozwaliło obudowe,masz najprawdopodobniej zatarte łozyska igiełkowe,ana wałkach,ewentualnie optymistycznie mało oleju lub zły olej ,nie przyjmuj sie u mnie 4 ta skrzynia sie wczoraj rozpadła,ten silnik ita skrzynia to totalne rebro,pozdrawiam



Sylvo23

Post autor: Sylvo23 » pn kwie 04, 2005 13:00

A jesli chodzi o ten gaz jak go nie dodasz a auto leci na wilnych obrotach to nie masz oporu na skrzymi to przecierz logiczne,przygłuby tez odpadaja,bo moje miały 5 miechów,i tak skrzynie rozwalilo,jak cos chcecie wiedziec na temat usterek albo jak naprawiac to piszcze na maila sylvo1981@o2.pl mam tego złoma juz 4 lata i w *#cenzura#* wiem na jego temat,jak to badzieie naprawia,wszystko sam robie na chacie(pasjonat)



djmathew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:06
Lokalizacja: SIEDLCE
Kontakt:

Post autor: djmathew » wt kwie 05, 2005 07:12

Moze i cos ze skrzynia. Na szczescie te piski są ciche. I tak caly czas slucham radia. Ale nie lubie jak cos w mojej maszynie piszczy, szumi, puka itp :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 369 gości