przedni zderzak

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcin_n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 14:22
Lokalizacja: włocławek

przedni zderzak

Post autor: marcin_n » ndz kwie 29, 2007 13:13

witam wszystkich :blush:
mam pytanie, w moim mk4 przedni zderzak ma mnóstwo odprysków. chciałbym się dowiedzieć i poprosić o poradę jak je można zlikwidować czy istnieją jakieś preparaty do zlikwidowania odprysków, (oczywiście najlepiej udać się do lakiernika) ale czy można to zrobić domowymi sposobami. nadmienię że lakier jaki jest zastosowany to LW5Y. szukałem na łamach forum i znalazłem link do strony, która przedstawia lakiery w mk4 ale mojego nie mogłem tam znaleźć. może ktoś zna ten typ lakieru. jest to golf IV z 1999, wersja "generation" 1.9 sdi 68 PS. za wszystkie podpowiedzi z góry dzięki. pozdrawiam :D


martinez

greg

Post autor: greg » ndz kwie 29, 2007 13:36

LW5Y technoblau metallic
http://callisto3.home.mchsi.com/NewBeet ... Colors.pdf tu jest ten kolor
a teraz informacja - jest to kolor nieb. techno-efekt perłowy kod W5Y znak sprzedaży K9 nr wyposażenia E0B
Teraz co z tym zrobić - jedziesz albo do sklepu i kupujesz ten kolor w takim pojemniczku jak lakier do paznokci albo do mieszalni - dorabiasz 50czy 100ml malutki pędzeleczek i nałożyć delikatni e- po wyschnięciu spolerować. Skoro chcesz to tanio zrobić



Awatar użytkownika
marcin_n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 14:22
Lokalizacja: włocławek

Post autor: marcin_n » ndz kwie 29, 2007 13:47

greg,
dzięki za podpowiedz tak zrobię. więc lakier nie pochodzi od typowego VW na to wychodzi?


martinez

greg

Post autor: greg » ndz kwie 29, 2007 20:24

marcin_n pisze:więc lakier nie pochodzi od typowego VW na to wychodzi?
to jest typowe VW - New Beetle, Golf rocznik 1999



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości