Podluznice

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Podluznice

Post autor: OrZ3L » pt kwie 27, 2007 19:46

Do podluznic przykrecone sa w mk2 wzmocnienia belki pod zderzak sa na dwie duze sruby po kazdej stronie pomiedzy jeszcze jakies elementy gumowe co podtrzymuja silnik i miske chyba tak mi na oko wyszlo co znam sie na tym jak wilk na gwiazdach... i teraz pytanie czy jak mam jedna strone tylko jedna sruba przyjrecona to czy moze sie cos zlego stac ?? dzis to zauwazylem jak wjechalem na kanal bo mi cos w prawym kole z przodzu stuka i wlasnie z tej storny jest jedna sruba.



Awatar użytkownika
GENE
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: pt mar 25, 2005 22:22
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: GENE » pt kwie 27, 2007 21:00

Według twojego opisu brak jest śruby mocującej przednią belkę na której opiera się na poduszce po przez łapę silnik. Jak ci druga śruba z tej samej strony wyręci się, to belkę silnik pociągnie w dół i katastrofa gotowa. Wkręć tam brakującą śrubę. :rotfl:


VWpower Golf

preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » pt kwie 27, 2007 21:06

GENE, ma calkowita racje zrob to bo mzoe zle to sie skonczyc dla Ciebie
kumplowi w Tipo urwala sie sruba od poduszki ale jakos nie mial czasu zrobic tego i po jakims czasie 'zgubil' silnik a chyba nei musimy Ci tlumaczyc z jakimi kosztami jest zwiazane


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pt kwie 27, 2007 21:29

OrZ3L pisze:Do podluznic przykrecone sa w mk2 wzmocnienia belki pod zderzak sa na dwie duze sruby po kazdej stronie
Nie do końca..Belka zderzaka jest przykręcona po jednej śrubie na strone.I jest między śrubami o których piszesz.Belka zderzaka jest na klucz13,belka silnika jest na klucz 17...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 539 gości