Odgrzybianie klimy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zurito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 13:39
Lokalizacja: Pokarpacie
Kontakt:

Odgrzybianie klimy

Post autor: zurito » śr kwie 25, 2007 15:45

Kupiłem srodek firmy WURTH, w instrukcji jest napisane aby wprowadzic sondę do kanału odprowadzajacego wode ze skraplacza, gdzie znajde wspomniany kanał ?
Moje drugie pytanie to jak dostac się do parownika bo to na nim tworzy się syf który powoduje smrodek, dodam że psikanie w kanał pod filtrem to chyba nic nie da bo preparat osiądzie na obudowie wentylatora (siła odśrodkowa), psikanie na ślepo w kanały nawiewu też mnie nie satysfakcjonuje (MK4 klima manualna)



opał
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn sty 08, 2007 23:12
Lokalizacja: wawka

Post autor: opał » śr kwie 25, 2007 22:25

na dole obudowy skraplacza powinien wychodzić przewód na zewnątrz przez podłogę. Jak niewiele pianka pomoże to poszukaj kogoś z ozonizatorem, nie mylić z onanizatorem ;-), jest lepszy od pianki bo wytwarza ozon zabijający mikroby itd, a jako gaz dociera wszędzie a nie miejscowo jak pianka.Mam coś takiego ale nie opłaca Ci się do mnie podjechać do wawki ;-)


Każdemu brakuje-jednemu do jachtu,drugiemu do chleba

klimatyzacje-serwis i ozonowanie

hauer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: śr mar 15, 2006 11:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: hauer » czw kwie 26, 2007 09:09

opał, klimatyzacje obsługujesz mówisz i do tego w Wawie. A jakiś namiarek może? na pirv dajmy na to.
chyba musze zrobić małe co nieco przy klimatyzacji i szukam jakiegoś przystępnego warsztatu. Możesz napisać co wchodzi w zakres twojej działalności?
pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości