[MK2] Lampy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maxgt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 590
Rejestracja: sob lis 12, 2005 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Auto: mk4 2.8 4m, lupo
Silnik: BDE
Kontakt:

Post autor: maxgt » ndz gru 10, 2006 15:29

marceliii pisze:Mimo wszystko ja bym zmniejszył prąd na te białe diody , za mocno świecą jak dla mnie , a pomarańczowych bym zrobił dwa rzędzy , tak rzeby białe były w środku między nimi .
, białe juz swieca słabiej, w pierwotnej postaci na postój one sie nie nadawały teraz juz tak, co do pomarańczowych to jest jak było, co do całości to na wieżch doszedł jeszcze jeden pierścień z poliwenglanu tym razem przeźroczysty, co za tym poszło ledy sie cofneły na równo z pierścieniem pierwszym tym czarnym, wyglada to bardziej gites, przy okazji światła są na przekaźnikach zrobione po spadku były 2 volty a teraz 0.02volta, ale kabelek to konkrecik, cztery kwadrat



Awatar użytkownika
MateuszCHUDY
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 27, 2006 21:02
Lokalizacja: ja jestem?
Kontakt:

Post autor: MateuszCHUDY » pn sty 22, 2007 15:05

eee co z tym projektem? czemu cisza od takiego czasu?:(



Awatar użytkownika
maxgt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 590
Rejestracja: sob lis 12, 2005 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Auto: mk4 2.8 4m, lupo
Silnik: BDE
Kontakt:

Post autor: maxgt » ndz sty 28, 2007 00:53

nawał pracy i choroba taki powód, jak dojde do siebie to pojawia sie nowe zdjecia i filmiki, nie zapomniałem o was, spoko spoko

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kruciutki filmik z lampami w akcji-raczej kerunkami http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9262035162

[ Dodano: Wto Lip 03, 2007 00:30 ]
i co myślicie o lampkach?? dzis je rozkleiłem i bede malował w środku całe na czarno , no ale postój i kierunek bedzie widać, jestem także w trakcie biksenonów i sie zastanawiam czy w te lampy tez bi nie włożyć



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości