tez tak macie?? maly triczek :) <mk2>

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzychGTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob lis 12, 2005 21:36
Lokalizacja: Toruń

Post autor: krzychGTD » pn cze 05, 2006 15:40

potem jeszcze tylko niedźwiedź-lock i... sprzedaję golfa, bo się zbyt niebezpiecznie zrobi ;)


Tyle pali [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/218816.html][b]VR'ka[/b][/url] , a tyle [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/220985.html][b]GTD[/b][/url] :D

Awatar użytkownika
toffi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: toffi » pn cze 05, 2006 16:49

ooooooooo cholera jasna odpalilem mk3 bez kluczyka mam 1.9 diesla no ja musze jakies zabezpieczenie zrobic i juz wiem jakie niebezpieczny temat bo tak to bym go pewnie nie odpalil a to dzieki pomyslodawcy usuncie ten temt bo nie dobrze sie bedzie dzialo jak kazdy dojdzie do tego w tak prosty sposub jak hja


[img]http://images2.fotosik.pl/183/0795be97b173c65b.jpg[/img]

adamek872
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 15:36
Lokalizacja: a czy to ważne?

Post autor: adamek872 » pn cze 05, 2006 20:17

Proszę o usunięcie tego tematu, bo niedługo będziemy płakać, że tyle golfów kradną.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn cze 05, 2006 21:25

jak bede Ci mieli ukrasc uto to i tak Ci ukradna, byc moze oni sie teraz z nas polewaja i mysla " ciakawe czy beda tacy głupi i jeden poda drugiemu jak odpalic jego auto" ja tez wiem jak odpalic z kabelkow pod kierownica a wcale sie tym nie chwale, odpalilem kumplowi Nissana bo mu sie stacyjka spalia, jezdzil przez pare dni palony z kabli :) ale nie zamierzam nikomu udzielac informacji jak to zrobic , blokada kierownicy tez nie stanowi problemu dla kogos kto tym sie zajmuje ( kradziez aut) od lat, ja poznalem blokade od wewnatrz bo rozbieralem troche( nie z kradziezy tylko wlasnie z takich przyczyn ze stacyjka padla albo klucz w niej zostal) aut wiec wiem ze to jest pic na wode, to samo blokady zakladane na sama kierownice,ja wymyslilem sobie ze sobie bede kola wykrecal i silnik na noc to moze nie ukradna, zadne zabezpieczenia nie pomoga jak zlodziej jest uparty.Znajomemu ukradli auto sprzed kosciola!! Golf IV prosto z salonu, 2004 rok wtedy, autko wylo , plakalo i nikt sie nie zainteresowal podobno , a oni go besczelnie na lawete wciagneli i pojechalo w cholere na czesci. Takze jak ktos wie jak odpalic autko to niech siedzi cicho na dupie i tyle :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
toffi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:01
Lokalizacja: lublin

Post autor: toffi » pn cze 05, 2006 21:55

u matki w oplu tez przy podlaczaniu radio iluminacje podpiolem pod zasilanie i sie kontrolki zapalily czyli popchniecie autai samochod rusza :bigok: ale my nie mamy opli prawda????


[img]http://images2.fotosik.pl/183/0795be97b173c65b.jpg[/img]

Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » pn cze 05, 2006 22:13

guti pisze:ja wymyslilem sobie ze sobie bede kola wykrecal i silnik na noc to moze nie ukradna,
co tam silnik, jak tyle części w budzie zostanie...hehehheh



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » pn cze 05, 2006 22:27

wypier.... ten temat bo dola zaczynam lapac :/ :( :( :( :(



robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » pn cze 05, 2006 22:54

Fredi88 pisze:wypier.... ten temat bo dola zaczynam lapac
-a ja mysle ze temat jest dobry i uswiadamia wlascicieli MK 2 jak bardzo latwo je ukrasc (krotka analiza schematu elektrycznego i wiadomo jak samochod odpalic), mysle ze pozytywnym efektem tego tematu beda MK2 z zamontowanymi zabezpieczeniami (nawet najprostszymi typu ukryty wylacznik).



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn cze 05, 2006 23:08

thomas24 pisze:
guti pisze:ja wymyslilem sobie ze sobie bede kola wykrecal i silnik na noc to moze nie ukradna,
co tam silnik, jak tyle części w budzie zostanie...hehehheh
to sobie podusie przyniose i bede spal w srodku ale pewnie obudze sie na dworze :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
pucek007
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 421
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 22:34
Lokalizacja: SZY(Węgierska Górka)
Auto: Audi a6 c7

Post autor: pucek007 » pn cze 05, 2006 23:42

Heh czytam i czytam te wszystkie posty i juz sie domyslilem co do mk2 i mk3 tylko ze wlasnie nie wiem jak z blokada ale jutro posiedze to sie dowiem!! pozdrawiam!



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » pn cze 05, 2006 23:53

guti pisze:ja tez wiem jak odpalic z kabelkow pod kierownica
eee, zaden wyczyn :D
Golfa da sie odpalic nie sciagajac nawet obudowy pod kierownica, bez zbednego babrania sie w szukanie wlasciwych kabli - zwlaszcza po ciemku ;)



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » wt cze 06, 2006 09:47

Z większości postów wynika że odpalenie Golfa bez kluczyków jest rzeczą banalnie prostą, a przynajmniej co drugi użytkownik potrafi to zrobić... Więc nie dzwimy się że nasze Golfy znikają w dziwnych okolicznościach, w bardzo krótkim czasie... Amatorzy cudzych własności są tylko z nazwy "amatorami", w rzeczywistości to lepsi fachowcy od nie jednego z nas...


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pn cze 26, 2006 13:27

koonrad pisze:ZOBACZCIE OPCJE:
WYJĘTY KLUCZYK ZE STACYJKI, DMUCHAWA NA MAXA I... POKRĘTEŁKIM OD REGULACJI JASNOŚCI PODŚWIETLENIA ZEGARÓW POMANEWROWAĆ-kumpel tak przez rok czasu odpalał swoją golfine aż mu ją zaj***** spod domu.

:mrgreen:
Szkoda gadać.... :panna: Bezmyślność do potęgi N-tej....


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
Cefaloid
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr sty 04, 2006 14:02
Lokalizacja: qqqq

Post autor: Cefaloid » pn cze 26, 2006 13:31

To wam pomoże. U mnie skutecznie utrudnia odpalenie bez kluczyków:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=49361

Profesjonalny złodziej i tak starego golfa chyba nie ukradnie a dresiarski tłuk ucieknie jak będzie miał się bawić w szukanie zabezpieczenia.
To że ucieknie sprawdzone. W moim przypadku znalazł prostszy sposób jak wy. Bo jak stacyjka nie da się bez kluczyka przekręcić to należy wsadzić w nią łom i pomóc jej się przekręcić używając swoich muskułów konserwowanych na siłowni. W zamku od drzwi również tę prawidłowość zauważył. Ale na elektryce się nie znał na szczęście. Po takim usprawnieniu zamka i stacyjki mie trzeba mieć drugiego kluczyka, wystarczy nóż lub śrubokręt.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 455 gości