Problem z Klarami GOLF II :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » czw mar 09, 2006 13:12

JA u siebie na klarach autopala mam rysunek przedstawiajacy strumien ich swiatla w porownaniu do serii i niby wypadaja o niebo lepiej. Pisze ze sa multi-surface czyli iwelopowierzchniowe. Swoja droga nowe lustra robia swoje

Apropos odblaskow do tylnych klarow, to bede wozil je w schowku w razie czego :)



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw mar 09, 2006 13:13

Fabiann-te lampki z niebieskimi ringami nie mają homologacji,przy pierwszej kontroli drogowej leci dowód...Popatrzcie na te lampki
Pisałem do sprzedawcy czy mają gwarancje na parowanie od środka i takie tam,odpisał że jeden rok.Czyli chyba nie są takie złe.Pytałem o to samo innego sprzedawce,podobne lampy,odpowiedział że gwarancja jest tylko na to że pasują do golfa mk II :helm:



fibolek

Post autor: fibolek » czw mar 09, 2006 13:22

Te Autopale są całkiem niezłe zwłaszcza za taką cene.
A z tego co widzę te Clear-y też mają "łamane szkło" czyli napewno da się je ustawić bo przecież gdzieś to śwaitło rozrzucają.
Natomiast wydaje mi się że kiedyś nie było technologii i norm produkcji takich lampek.No zrzumiałebym że nie można ustawić lamp gładkich całkowicie bez załamania światła no bo niby jak.Ale tutaj napewno sięda.



fabiann
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 16:08
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: fabiann » czw mar 09, 2006 14:09

Czyli dobrze ze ich nie kupilem,a meczylem sie z myslami kilka dni,nawet kase skecilem ahhh Trzeba sie wystrzegac takich wtop!! No trudno szukam dalej lampeczek z ringami :) miodzio albo ostatecznie jakies clear-y bez dodatkow :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości