Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » sob sty 24, 2009 13:51

bodzio_j pisze:Przemawia za tym: książka którą wrzuciłem i Ty masz
- jej bodzio_j, już wczęsniej napisałem, ze:
Lipek81 pisze:Myślę że temat rozgałęzień moża uzanć za zamknięty
- oboje z lukasfenix swierdziliśmy własnie to samo co Ty ,dlatego nie chcę z ta dyskusją kręcić się w kółko - Wy przedstawiliście swoje argumenty - ja swoje i myśle, że doszliśmy do porozumienia.

bodzio_j pisze:Druga sprawa to występowanie takich reflektorów w ofercie helli i w pewnym sklepie internetowym też widziałem ( nie tuningowym)
- znowu w końcu jakiś dobry argument.

Ok, czyli przyjmuję do wiadomości, że reflektory przednie były produkowane i można je było założyć w grill. Nie potwierdzam natomiast, że było to montowane fabrycznie, gdyż nie ma na to dowodów.

bodzio_j, piszesz, że reflektory mogły być wyposażeniem opcjonalnym - ale co przez to rozumiesz? Tzn. chodzi mi o to, że może być wyposażenie opcjonalne, ale montowane w fabryce (np. ABS lub klimatyzacja były takim wyposażeniem), czy może rozumiesz to na zasadzie, że był taki element dostępny w sklepach i można bylo sobie go kupić i dołożyć do samochodu (tak, jak np. jakis spojler, czy felgi)?

I jeszcze w takim razie prośba do kolegi lukasfenix, która być może rozwieje wszeklie wątpliwości - piszesz, że sam założyłeś te instalację p/m. Reflektory w grill mają to do siebie, że z tyłu mają gumową zasłonke na żarówkę. Przez ta osłonkę przechodzą kabelki. Potem te kabelki ida do złączki (tuż przy reflektorze). Czy może jak dostałeś te halogeny, to ten fragment wiążki się zachował? Chodzi mo o to, że jak kupiłeś te lampy, to z kawalkiem kabla z tyłu, że w ogóle bez żadnych kabelków? Jeżeli z kawałkiem kabla, to zrób jego zdjęcie.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob sty 24, 2009 15:39

Lipek81 pisze:ale co przez to rozumiesz?
Być może można było sobie zamówić wersję tak wyposażoną. Z praktycznego pkt. widzenia jest to średnio korzystne gdyż światła p/m im są niżej tym są skuteczniejsze. Ale być może ktoś chciał mieć p/m a nie podobały mu się podwieszone pod wąskim zderzakiem...kto to wie. Niemiecka myśl techniczna rządzi się swoimi prawami.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 213 gości