Ludzie jak czytam o tych uszkodzeniach to słabo sie robi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw mar 29, 2007 09:11

Co do komfortu to w moim starym mk2 jeździ się wygodniej niż nową Thalią, gdzie nie mam co z nogami zrobić. Może nie mam el. szyb i takich tam dodatków ale uwielbiam swoje fotele kubełkowe VW, i nie pamiętam żebym siedział kiedyś w wgodniejszych fotelach. Nie męczy nawet dluga jazda. Ale to subiektywne odczucie



Awatar użytkownika
Stopek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 05, 2007 14:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Stopek » czw mar 29, 2007 12:39

Pocieszę Was :grin: ...wszyscy tak narzekają na te nasze Golfy... ostatnio zadzwoniła do mnie kolażanka z płaczem... "Marcin zholuj mnie bo autko mi sie rozkraczylo" dodam że jeździ rocznym Hiundajem Getzem... pojechałem, zobaczylem auto a pod nim wielką kałuzę jakiegoś płynu... zholowałem do serwisu firmowego Hiundaja... popatrzyli, postukali, pokiwali głową i wydali werdykt... skrzynia biegów do wymiany bo się posypała w drobny mak... 3 tygodnie ma dziewczyna z głowy bo nie mają w Polsce całej skrzyni pod ten silnik, mają to ściągać z za granicy... a i co najfajniejsze werdykt brzmi: "Usterka z winy urzytkownika pojazdu!!!" miodzio :) więc nie naqrzekajmu na Golfy..czasem coś się zepsuje jak to w ponad dziesięcioletnich autach ale jeszcze nie jest najgorzej... Pozdrawiam 3mcie się Golfiarze :P



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw mar 29, 2007 13:11

Mama mojej dziewczyny kupiła sobie 3 lata temu puegota 206. Po wyjeździe z salonu osiągał max 90 km/h, okazało się ze linka była źle założona, później padł jej w trasie, jakoś dojechała w trybie awaryjnym, okazało się ze któryś wtrysk padł. Po niedługim czasie znowu się psuje, padł ECU, wymieniony na gwarancji, poźniej drugi, też na gwarancji, później centralka alarmu i zamka, później sonda lambda:) Całe szczęście ze samochód był na gwarancji i poszło z niej bo za te naprawy uzbierałby się drugi samochód
A dziwią sie ze ja jeżdże 24 letnim samochodem, wsiadam, odpalam i jadę, a nawet dojeżdzam :grin:
Różnie to bywa.



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » pt mar 30, 2007 00:13

Innym autem dojedziesz może szybciej, może wygodniej.
Ale golfem dojedziesz DALEJ

:bigok:


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości