[MK-IV] 1,9 Tdi-strach wyprzedzać

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn mar 14, 2005 21:52

kaz pisze:
Michael G60 pisze:A ja się dowim jak ma być heheh!! NA 10000 % wam prawde powiem !!
Mam niezłego magika!!!
Cze
no i zobaczymy kto ma rację :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ps. szkoda mi tych aut w których zmieniasz te paski, a jeszcze bardziej szkoda mi jest ciebie, uważaj tylko żebyś się kiedyś nie przejechał po takiej wymianie, bo może to cię parę zeta kosztować :jezor: :jezor: :jezor: ha ha ha

a tak apropo to nie trzepień tylko trzpień
Ty skończony matole !!!!!!!
Czy ja pisałem że zmieniam paski?????
To mój pierwszy post w tym temacie!!!!!!!
Jestem po prostu ciekaw jak jest na 100000 % !!!!!!


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » pn mar 14, 2005 22:30

marcinvw pisze:jakops wymieniam paski kilka razy w tygodniu w roznych autach i wszytskie chodza bez zarzutu...a jak ty musisz sciagac pokruwe zawprow to powodzenia...moze jeszcze miske olejaowa i glowice powiesz ze tzreba sciagac HAHAHA...i dziwne ze jakos nikt sie nie czepil moje instrukcji tylko ty...chyba sie naczytales instrukcji zminay paska na jakims opakowaniu i prubujesz tu zaswiecic niestety nie idzie ci to...
Cze

Michael G60 chyba za szybko przeczytałeś coś nie coś, to nie było do ciebie tylko do marcinavw to on wymienia kilka pasków w tygodniu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :panna: :panna: :panna: ,a ty miałeś się dowiedzieć jak jest naprawdę na 10000%
i bez matołów proszę :grrr:
a to jest twój drugi post :jezor:


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn mar 14, 2005 22:37

kaz ty chyba jestes poje... jak jakis mechanik uzywa tej twojej instrukcji do wymiany rozrzadu,a ty to chyba uzywasz jeszcze instrukcji obslugi klucza plaskiego zeby co kolwiek zrobic,i jestem ciekaw czy ktos uzywa w celu wymiany rozrzadu tego narzedzia " liniał VW 2065 A",ty jestes jakis nienormalny,widze ze masz w glowie duzo teori ale niewiele praktyki,kazdy kto troche sie grzebie w autach to ci powie ze ze pokrywki nie trzeba sciagac,bo niby po co...od ustawiania rozrzadu masz znaki na kole zembatym pompy wtryskowej na kole zamachowym i kole zembatym wałka rozrzadu i kazdy z tych znakow ma swoj odnosnik na bloku silnika,i nie potrzeba zadnych liniałow i innych pierduł zeby to ustawic,a juz tym bardziej tej twojej kasiazki,ktora pewnie sciagneles z tego forum przeczytales teraz myslisz ze wszytsko wiesz,a tym ze tu wysylasz te strony to udowodniłes tylko to ze tak naprawde to chyba sam nigdy rozrzadu nie zmieniales,bo gdybys to robil to bys wiedzial jak to zrobic,a ta twoja instrukcja to wiesz co mozesz sobie d... podetrzec...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn mar 14, 2005 22:43

a i moze jeszcze uzywasz przyzadu "VW 210 " do sprawdzenia naciagu paska co hehehehe,to moze mi pozyczysz taki :D:D:D,bo nie bede wiedzial ile pasek naciagnac hahahaha,i co wtedy hahahaha,bo bez przyrzadu VW i instrukcji ani rusz HAHAHA... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


P.S no i zebym czasem pokrywki nie zapomnial zdjac,zeby nie wiem chyba zobaczyc jak wyglada od srodka albo walek rozrzadu HAHAHA :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn mar 14, 2005 22:56

Trzeba było tak od razu że to nie do mnie!!!!
Sorry!!!
Ale cytowałeś mój post i nie wspomniałeś o nikim...


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

torreador
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:38
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: torreador » wt mar 15, 2005 10:02

Witam.

marcinvw faktycznie masz gadane ale niestety nie masz racji w tym temacie.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 15, 2005 16:01

tak jasne to mzoe wypowiesz sie cos wiecej w tym temacie mzoe tez wkleisz instrukcje z ksiazki obsługi golfa a moze wkoncu mi wyjasnisz po ci niby sciagac pokrywke zaworow przy wymianie paska??? bo jestem ciekawy,tylko nie mowcie mi ze dlatego zeby wałek rozrzadu zablokowac albo cos podobnego,bo jak ktos wie jak to sobie poradzi...czekam z wytesknieniem na odpowiedz...a takie przyrzady typu liniały i jakies inne pierdoły do pomiaru naciagu paska to mnie smieszy jak wyczytuje w tych instrukcji...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
kaz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr paź 13, 2004 20:18
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: kaz » śr mar 16, 2005 02:16

jak bardzo trudno jest ci przyznać się do błedu i totalnej niewiedzy, to dobrze jeszcze że masz internet i jesteś tu na forum to może nie jesteś jeszcze stracony do końca marcinievw, może się jeszcze czegoś nauczysz od kolegów (nie mówię tu o sobie bo ja przecierz nic nie umiem z praktyki ha ha ha ha ha )
:bigok:

ps.Meseritz a gdzież to jest :-k


Kazek

Czy ktoś zna jakieś stronki poświęcone motocyklom M-72

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » śr mar 16, 2005 02:55

w wielkopolsce ty ......,po polsku Miedzyrzecz...jestes takim ...... ze nie ma sensu z toba wogule dyskutowac,a tak przy okazji to ty pewnie mieszkasz w takiej dziurze ze nawet niepotrafisz sie przyznac gdzie...i skoro jestes tak obcykany to dlaczego nie odpowiedziales po co niby trzeba zdjac ta pokrywke no bo ja dalej nie wiem a chciał bym sie wkoncu dowiedziec,a skoro ty dysponujesz taka wiedza to mysle ze sie podzelisz,ale podejrzewam ze chyba sam tego nie wiesz...dlatego sam nienapisales...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 203 gości