Co myślicie o oleju Lotos Semisyntetik 10W/40?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

malgosk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 25, 2004 18:28
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: malgosk » ndz lut 13, 2005 10:50

Ale bez jaj... jak lotos jest klasy SJ to nie może być lepszy od olejów klasy SL (Mobil, Texaco, i inne). Ja wiem jedno, u mnie jak zalalem LOTOSA to po 15 tys. mialem smole w silniku, a teraz mam TEXACO, zrobione juz ponad 10 tys. i olej czysty...



Awatar użytkownika
adas3003
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 15:26
Lokalizacja: SIEMIANOWICE SLASKIE
Kontakt:

olej

Post autor: adas3003 » ndz lut 13, 2005 11:31

kurde to kolega malgosc leje jakiegos ciekawego lotosa bo ja wymieniam co 15tys i jakos niemam smoly zamiast oleju hmmm CIEKAWE :kufel:



janusz przybylski

Post autor: janusz przybylski » ndz lut 13, 2005 11:42

Kiedyś jeździłem na Castrolu GTX 2 , kumpel robi w olejach , i mówi : oleje nie różnią się od siebie zbyt wiele za wyjatkiem opakowania i nazwy.No chyba ze masz nową furę z wielopunktowym wtryskiem itp. to trzeba lepszy olej.A jesli chodzi o zalecane oleje przez producentów to u nas nazywa sie to łapówka a w zach .Europie producent olejów się dogaduje z producentem samochodów , coś za coś



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz lut 13, 2005 12:48

i biznes sie kreci.
czyli widze ze moge lac ten oleik bez problemu, a filtr zwykły filtrona czy bawic sie wjakiegoś bosha? troche drożczy ale może i lepszy?


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
marsell
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw sty 27, 2005 22:45
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marsell » ndz lut 13, 2005 20:44

igor002 pisze:polećcie mi jeszcze jakiś pasek rozrządu i napinacz paska bo chce wymieniać juz wszystko.
Contitech? bosch? jakie ceny napinaczy pasków ijaki epolecacie, na tym nie planuje oszcędzac.
Aha, i ile taka przyjemnosc w serwisie, wymienic pasek z napinaczem?
Witam,
u siebie w aucie kilkdziesiąt tysięcy przejechałem na pasku BOSCH i rolce SKC (chyba tak się nazywa) i zadnych problemów nie ma. Z tego co wiem to rolki tej firmy są najlepsze. Za pasek i rolkę do Golfa II 1,6 zapłaciłem ok. 80 zł. Wymiana myślę może kosztować około 100, moj znajomy mechanik zrobił mi to za 50.
Pozdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości