Żarówki xenonowe !? Hlp

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » wt kwie 04, 2006 13:55

bodzio_j pisze:kubi, chyba nie, ja w każdym razie nie słyszałem o takim przypadku. A montaż przekaźników nie jest ani kosztowny ( 1przekażnik to ok. 7 zeta, podstawka pod niego - grosze, trochę przewodu-nie majątek, konktorki -też grosze) a efekt może być rewelacyjny, dodatkowo oszczędza się wyłącznik świateł, a ten też kosztuje. Ktoś poddał w wątpliwość sens montowania z uwagi na możliwą usterkę. W fso125 są przekaźniki fabryczne -jeżdziłem sporo, nigdy nie padł żaden.A awaria przekaźnika jest niczym w porównaniu z np. awarią alternatora, o innych rzeczach nie mówiąć.
Dokladnie! Ja 2 miesiace temu zamontowalem sobie te przekazniki do mk2 i efekt rewelacyjny! Koszt w sumie wyniosl mnie ok 60 zl. Naprawde nie ma co sie zastanawiac tylko do dziela panowie :smoke:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » wt kwie 04, 2006 17:48

Witam... jesli mozna dolacze sie do rozmowy... a ja tak do konca to nie mam przekonania do Philipsow BlueVision... Mialem z kumplem takie porownanie: on kupil Philipsa za 80zl ja H4 Xenon BlueSilver... (czyli takie "buble z marketu") ustawilismy swaitla, i ocenialismy swiatla... nie bylo roznicy... u niego BluVision spalil sie po roku... u mnie po 1,5 roku zarowki sa jak nowe... i to za 25 zl... wiec to nie jest regula ze Philips jest lepszy... a co do ceny tych zarowek to im ciekawsza nazwa tym wyzsza cena a tak naprawde to wydaje mi sie ze placimy za marke... pozdrawiam



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » pt kwie 07, 2006 18:27

z tego co pamietam to psedoksenony z supermarketu nie maja homologacji (w przeciwienstwie do philipsow innych markowych)- zawsze moze sie ktos o to przyczepic


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt kwie 07, 2006 18:32

Forester pisze: tego co pamietam to psedoksenony z supermarketu nie maja homologacji (w przeciwienstwie do philipsow innych markowych)- zawsze moze sie ktos o to przyczepic
wiele z nich uzyskalo juz homologacje... takze tu nie ma strachu... ale chodzi o to ze nie kazde dobrze swieca... te ktore ja wybralem daja biale swiatlo podobne do tego z Philipsow BlueVision i bardzo dobrze oswietlaja droge...



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt kwie 07, 2006 22:22

KamilW pisze:wiele z nich uzyskalo juz homologacje
tylko co to za homologacja - E11 :)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt kwie 07, 2006 22:52

Jesli chodzi o policje to w zupelnosci wystarcza... a co do innych rzeczy to juz inna para kaloszy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 210 gości