Uruchamianie autka z pilota (starter) / ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pt lut 03, 2006 18:33

Skusiłem się na starter :) I dzisiaj o 21 jadę go odebrać :]
A jutro być może że będzie już założony :)

Ale już się umówiłem z takim tam kumplem że jakby mi się to nie podobało to on to ode mnie odkupi, więc myślę że niczym nie ryzykuje...

Zobaczymy co to jest za bajerek...
Na początku myślałem że to się odpala jednym klawiszem... a tu jednak dwoma się odpala...

Witam

Jak odpali Pan kluczykiem to gasi się też kluczykiem a jak odpali Pan z pilota to gasi się pilotem.



Nie da się nacisnąć przez przypadek by auto odpaliło bo auto nie odpala po naciśnięciu jednego przycisku tylko trzeba najpierw załączyć zapłon a potem rozruch. Jest mało prawdopodobne by przez przypadek akurat nacisnęły się przyciski w odpowiedniej kombinacji.


Wydaje mi się że to będzie fajna zabawka :]

Może i niektórzy pomyślą że jestem jakiś jebn.ięty że kupuje takie coś, no ale w końcu to jest dla mnie i dla mojego kochanego VW :okej:

Jak już to odbiorę to zrobię dokładniejsze zdjęcia,
a jeśli jutro już będe miał to założone to tu opisze jak to funkcjonuje !!

P.S. ogólnie kupiłem na innej aukcji i od kogoś innego niż z tego linku co jest podany powyżej.

TCSERWIS

Koleś ma fajne bajerki na sprzedaż na ALLEGRO



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt lut 03, 2006 19:43

Fox_00 pisze:Skusiłem się na starter I dzisiaj o 21 jadę go odebrać :]
A jutro być może że będzie już założony
to jak juz założysz do daj znak jak to się sprawuje, jestem bardzo ciekaw, powodzenia w montazu


:-k ...

Awatar użytkownika
bulekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 17:06
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: bulekk » pt lut 03, 2006 22:34

Właśnie, daj znac, i powiedz czy był problemy z montażem, czy da rade to zrobić samemu..

pozdr.
kW



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pt lut 03, 2006 23:57

Dobra już odebrałem :)

Ja ogólnie sam tego nie będe zakładał bo jutro wieczorem organizuje imprezke no i cały dzień spędze na przygotowaniach pewnie...
A więc zaprowadzam autko do zaprzyjaźnionego elektryka...

A co do tego czy montaż jest trudny to mi się wydaje że to nie jest zbyt trudne...
Dołączyłem też załącznik ze skanem instrukcji montażu... więc sami stwierdzcie czy to jest dla was trudne :]

Pozdrówki !! :pub:



Awatar użytkownika
bulekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 17:06
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: bulekk » sob lut 04, 2006 00:06

Yhm coś czuję że jeśli się na to zdecyduję, to zrobi to jednak elektryk :))
Ale jak narazie to czekamy wszyscy na Twoje opinie, daj znać jak wszystko już będzie zamontowane.

Pozdr.
KW



pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » sob lut 04, 2006 01:23

misiek10111 pisze: nie, ja mam klamki tylko bez wkładek (że klucza niema gdzie włożyć - tylne klamki po przeróbkach)
A skończył ci się kiedyś akumulator? :)

A co do pilota..
Odpalanie na pilota fajny bajer. W manualnych skrzyniach raczej nieużyteczny (bo normalnie parkuje się przecież na 1/R, no chyba że ktoś lubi ryzyko z ręcznym).
Tylko trzeba "wyłączyć" otwieranie/zamykanie centrala. Inaczej faktycznie.. ktoś może sobie pojechać przed tobą ;)
Gotowe?



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob lut 04, 2006 09:46

pajakgdynia pisze:misiek10111 napisał/a:

nie, ja mam klamki tylko bez wkładek (że klucza niema gdzie włożyć - tylne klamki po przeróbkach)



A skończył ci się kiedyś akumulator?
nie, nie skończył się a nawet gdy by do tego dpszło to mam swoje sposoby by dostać sie do auta
pajakgdynia pisze:bo normalnie parkuje się przecież na 1/R, no chyba że ktoś lubi ryzyko z ręcznym).
normalnie to właśnie do tego służy ręczny


:-k ...

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » sob lut 04, 2006 10:05

pajakgdynia pisze:Tylko trzeba "wyłączyć" otwieranie/zamykanie centrala. Inaczej faktycznie.. ktoś może sobie pojechać przed tobą
Centrala się innym guziczkiem wyłącza z tego co czytałem... a ja akurat nie mam centrala :)

pajakgdynia pisze:W manualnych skrzyniach raczej nieużyteczny (bo normalnie parkuje się przecież na 1/R, no chyba że ktoś lubi ryzyko z ręcznym).
Nigdy nie parkuje na żadnych górkach tylko na płaskiej poziomej nawierzchni więc ręczny mi wystarczy :)


I niestety jeszcze nie gotowe bo mój elektryk jeszcze śpi po jakiejś imprezce :/
A do 12 mogę mu go dostarczyć i później już nie będe miał czasu bo sam szykuje imprezke :]
Ale zaraz będę znowu do niego dzwonił żeby go obudzić :)
Mam nadzieje że dzisiaj się uda z tym podłączeniem :)

:pub:

[ Dodano: Sob Lut 04, 2006 09:07 ]
A co np do aut bez klamek, lub takich jakie ma Misiek to są sposoby na otwarcie takiego pojazdu... lecz ja już nie będe zdradzał jak, bo po co ma ktoś wiedzieć i się nauczyć otwierać takie pojazdy :hmm:
Ale każdy taki samochód jest przygotowany właśnie na takie coś jak awaria akumulatora :bajer:



:kufel: :kufel: :kufel:



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob lut 04, 2006 10:18

Fox_00 pisze:A co np do aut bez klamek, lub takich jakie ma Misiek to są sposoby na otwarcie takiego pojazdu... lecz ja już nie będe zdradzał jak, bo po co ma ktoś wiedzieć i się nauczyć otwierać takie pojazdy
Ale każdy taki samochód jest przygotowany właśnie na takie coś jak awaria akumulatora
alleluja, masz rację, a z tym montażem startera to gość powinien się szybko uporać wygląda na b. prosty - więc jak gość jest elektykiem sam. do da sobie radę w krótkim czasie


:-k ...

Awatar użytkownika
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 17, 2005 08:30
Lokalizacja: Wiatrowiec

Post autor: JD » sob lut 04, 2006 11:19

BULEK jak chcesz cos takiego zobaczyc jak to sie sprawuje w bartoszycach jest gosc ktory cos takiego ma ma forda scorpio kombi chyba ale to ford wkazdym badz razie i tam wlasnie ma cos takiego zrobione lecz wlasnej roboty>On pracuje w zakladzie elektronicznym w bartoszycach przy aptece willenskiej gdzie keidys tez byla stara przychodnia nie znam ulicy :( tam jest zakladzik gdzie i gaz montuja pytaj o Marcina powiedz Jemu ze Jarek Ci do niego sprowadza i On Ci wszystko wytlumaczy co i jak jakby co To i mogl by Tobie to zalozyc fajny bajer jak sie sam odpala samochod bez kierowcy ludzie sie tak dziwnie zachowuja w tedy :D
pozdr


president J.F.K.II oraz lemm at 2001 na mk3 :)

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » sob lut 04, 2006 12:43

Kurde... mój elektryk nie ma czasu dzisiaj... dopiero w poniedziałek wieczorem mi to założy...
Wczoraj był na przedweselnej popijawie, a dzisiaj idzie na ślub :/

Ale byłem jeszcze u dwóch innych elektryków no i "najwcześniej proszę przyjechać w środę" :/
No ale w poniedziałek już myślę że mi to założy :grin: - mam nadzieję :)

Pozdro :pub:



Awatar użytkownika
bulekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 17:06
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: bulekk » sob lut 04, 2006 22:46

Fox: no szkoda szkoda, ale spokojnie poczekamy. Fajnie że ktoś z forum się na to zdecydował. Ale no problemo, poczekamy, chociaz pewnie sam jesteś ciekawy :))

JD: Hm może któregoś dnia podskocze, to tam pewnie koło byłem "trupiarni' :] masz na myśli ten punkcik gdzie robią instalacje gazowe ? Ostatnio miałem tam regulacje, i jak narazie jest OK.



pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » sob lut 04, 2006 23:20

Hmmm. Odnośnie ręcznego.. Nie parkuję na ręcznym od czasu gdy się "zablokował" pod sklepem. Wstyd był, panowie z pomocy drogowej wyjeli z budy nagrzewnicę.. i samochód już był ok! Mieli dobry humor i "wzieli" tylko 50zł (gościu sobie żartował, że mogli powieźć na warsztat i razem byłoby 300zł).



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob lut 04, 2006 23:29

pajakgdynia pisze:Hmmm. Odnośnie ręcznego..
jak byś normalnie co dziennie używał to byś tego problemu nie miał(ja uzywam ręcznego od 14 lat tj. od kiedy mam auta i nigdy nie miałem jaj że mi przymarzł)
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2006 12:52 przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości