Brak mocy, duze spalanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » ndz lut 05, 2006 14:48

maro pisze:Pytam bo koles co wymienial mi centralke powiedzila ze teraz musi byc max 9 litrow na 100, z tym ze to spalanie i tak spadlo z 14 l / 100 km, jeszcze naleje na innej stacji bo teraz lalem na CPN za 2,15

Jeszcze jedno, czy przy 2 generacji da sie auto odpalic na gazie??
mi przez pierwsz 3 miechy palil ponizej 9 l/100km (tankowalem na malych stacjach LPG, nie markowych) teraz serdnio 10,5l/100km (zima,lato - to samo) mimo iz bylem u kilku gazownikow regulowac.
ten typ tak ma :bigok:
pozdro!!


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
olaf83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 15:48
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: olaf83 » wt kwie 08, 2008 22:52

siemanko :) ja też mam Nitro w swoim :/ I jest różnie czasmi musze go odpalać kilka razy.Najgorsze jest to że jak jest "zimny" i musz go wyluzować to ciągle gazuje :( A od czasu do czasu mu "odbije" i odrazu pali :)) i chodzi miodzio :) Gorzej jest z benzynka ... Traci obroty :( Ma moc ale na luzie czasami nie wiem czy gaśnie czy jedzie :) TO to jest bajer :) Ogólnie w gazie zółwik ale coś za coś :)Mało pali przy "normalnej jeżdzie" 100-120 na trasie spalil mi 7/100 a jak go pocislem ponad 140 to niecałe 9 :) Po mieście 10 wiec lajcik :) Pozdrawiam..Macie jakieś rady co do tej benzynki ?? :helm:


__S_*_Z_*_A_*_L_*_O_*_N_*_Y__

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości